Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie   

1. Wczoraj
  2. Paroprzepuszczalność jest przereklamowana... Zresztą możesz zrobić test - wiesz już jak to się robi...
  3. Zrobiłem test na osypującym się tynku i obok na gładzi. Atlas Uni-Grunt Ceresit CT-17 Franspol - Royal grunt Najbardziej sypiący się tynk wzmocnił Atlas Uni-Grunt. CT-17 minimalnie słabiej a Franspol zdecydowanie najgorszy. Atlas - rezultat kilku-krotnie mocniejszy i bardziej zwarty tynk niż Royal. Niby Ceresit CT-17 i Franspol - Royal grunt miałybyć głęboko penetrujące - ale jakoś tego nie zaobserwowałem. Jeśli więc chodzi o efekty - Atlas jest TOP! Natomiast na opakowaniach Ceresit CT-17 i Franspol - Royal grunt jest informacja że są paro-przepuszczalne. Atlas tego nie deklaruje a jego powierzchnia jest nieco bardziej szklista (test równoległy na istniejącej gładzi). Czy ktoś coś wie na ten temat paroprzepuszczalnościu Atlasu? Czy jest sens walczyć o paro-przepuszczalne ściany - czy trzeba też wtedy stosować odpowiednie farby ?
  4. jak najławiej zbudować domek letniskowy

Hej, kurczę, też chciałabym sama zrobić taki domek, ale niestety nie umiem... Myślałam nad kupnem gotowego domku. Zna ktoś może tą firmę i może coś o niej powiedzieć: https://m-garden.com.pl/ ??
  5. Na czym domek rekreacyjny?

Hej, Chciałabym kupić domek ogrodowy- już gotowy. Znacie może firmę m-garden i może ktoś wyrazic swoje zdanie?
  6. Witam w załączeniu PDF jak pojawiała mi się biała strona to odświeżylem stronę i było ok. obw_proj_stud_i_uwarun_201709.pdf
  7. Hej. Poszukiwane okna PCV Kraków. Przeszukałam internet, aby znależć najlepszą firmę i wpadła mi w oko ta: http://www.oknopremium.com.pl. Czy ktoś może zna tą firmę i może mi coś doradzić?
  8. Dobrze by było gdyby ten link co podałeś coś zawierał oprócz białego koloru znaczy sie nie ma nic w tym linku tylko pusta strona 1/1, nic nie ma, bynajmniej u mnie sie tak on otwiera.
  9. Fajnie, tylko po co ta ściema? W tym dziale nie musisz się krępować z reklamą. Pytasz o ocenę produktu ale z góry narzucasz, że innego produktu nie kupisz tylko ten bo jest z Twojego miasta. A jeżeli ktoś napisze negatywną opinie to co? nie kupisz produktu?
  10. Czym karmicie swoje psy

Mój husky żre Barf, prosto z zamrażalnika. Plus to co spadnie ze stołu. Nieważny jest sposób produkcji, ważne że napisali : mięso. Gdyby napisali 95% wieprzowina, to mogłubu to być wyłącznie kopyta, sierść i zęby wieprzowe i też byłaby to prawda, a nie tego chcemy w karmie dla naszych pupili. Mięso wieprzowe na winietce = OK
  11. nietypowo o kotach

A nie lepiej z kotem porozmawiać i przekonać go do kastracji, na pewno by sie zgodził. Koleżanko, bezpańskimi kotami i psami bynajmniej u mnie zajmuje sie gmina, a do weterynarza to każdy może iść z własnym kotem czy psem i powiedzieć że jest bezpański, na pewno weterynarz zrobi usługę za darmo
  12. w tej chwili to juz za póżno , belki są już obetonowane w gniazdach i zabezpieczone nie papą , a folią budowlaną 2x 03mm, na chwilę obecną mam zamęt w głowie czy szczeline między belkami wypełnić wełną czy styropianem ? rózne opinie są Jeśli wełną to jaka najlepsza ? to samo pytanie styropianu , od góry belki do sufitu w piwnicy jest ok 16 cm Chodzi o najelpsze wyciszenie dla tego typu konstrukcji Dylatację oczywiście będzie zachowana ,jeśli chodzi o płytki to własnie jestem w toku rozmyślania czy to będzie dobry pomysł Również zastanawiam się w przypadku ocieplenia wełną , czy warstwę folii paroizolacyjnej dać od dołu - czyli od sufitu czy od góry od strony płyt mfp?
  13. A w czym ten problem się objawia? Bo z tekstu wynika, że jeszcze nie zrobiłeś tego oświetlenia a masz problem z wyłącznikiem czy włącznikiem.
  14. Szerszenie w ogrodzie

Nie podobno i nie najlepiej zadzwonić po straż pożarną bo straż nie przyjedzie. Nie pamiętam ale od jakiegoś czasu straż pożarną państwowa czy społeczną uwolniono od takiego obowiązku. Przyjeżdżają do usuwania w sporadycznych przypadkach ale to podyktowane jest innym tokiem procedur aniżeli osobistym zgłoszeniem.
  15. Kto buduje bez kredytu?

no niby Tak - znaczy się zgadzam z tym że : co niektórzy budowali w czasie dobrej koniunktury za duże kredyty i jeszcze nie złotowe , koniunktura padła na pysk , ceny poszły w dół , a waluty w górę i teraz nawet gdyby sprzedali dom to i tak zostają z długami bo kredyt jest 2 krotnością wartości zastawu . Innymi słowy kredyt tak - ale z głową .
  16. Pytania i odpowiedzi na temat funkcjonowania Forum

ale drzewiej ta kotwica się była podrzędna w stosunku do prowadź do pierwszego nieczytanego postu , czy też ostatniego przeczytanego postu i odśwież kotwicę zrywało i szło wraz z postępem czytania , a teraz ni Chuchu.
  17. Zasady projektowania domu energooszczędnego

A nie lepiej, żeby specjaliści zajęli się projektem i budową takiego domu energooszczędnego? Przecież coraz więcej takich firm powstaje, wystarczy zerknąć na http://mangopress.pl/firmy-wykonujace-realizujace-domy-pasywne-energooszczedne-w-polsce/ . To zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż kupowanie działki i projektu w ciemno.
  18. Czym karmicie swoje psy

Brit premium nam podpasował. Dobry stosunek ceny do jakości.
  19. Pies czy kot?

U nas pies.
  20. Kto buduje bez kredytu?

Znam wiele takich osób, budowa systemem gospodarczym, mieszkanie kątem u rodziców, w jednym pokoju z 2-3 dzieci i budowa po 10-15 lat, dziękuję bardzo Ja mam w tym czasie komfortowe życie i 1/3 kredytu spłacone.
  21. domek chlebkiem pachnący:)

Piekę regularnie, mi nie wysycha, ale zawsze po upieczeniu smaruję skórkę wodą. Można też na dno piekarnika wstawić naczynie z wodą.
  22. szybki obiad

Makaron z czymkolwiek. Co mam w lodówce to służy za sos Szybko i smacznie
  23. Zależy jaki styl domu, jeśli nowoczesny to tylko płaskie
  24. Szerszenie w ogrodzie

Podobno można wezwać straż pożarną i zlikwidują problem. Podkreślam podobno, sama nie miałam z czymś podobnym do czynienia
  25. Sosy do makaronu ...

Właśnie wczoraj przerobiliśmy 8 kg własnych pomidorów na sos pomidorowy, mamy jakieś 20 słoików, wystarczy na trochę
  1. Załaduj więcej aktywności