Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie   

 1. Dzisiaj
 2. nieprzyjemny zapach z odpływu prysznica?

  Głupoty prawisz, mogło wybić tam gdzie jest najniżej, w tym przepadku wyleje w kabinie.
 3. Nowy wzór wieszaka SOWY, niższa cena Zapraszamy: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=45644189&order=m Facebook: MT3CH
 4. nieprzyjemny zapach z odpływu prysznica?

  Jak działa zawór dobrze wiem. I uwierz mi, ze bywały przypadki gdzie przez zawór wybiło. Oczywiście były spełnione, że tak to określę specjalne niesprzyjające warunki ku temu że wybiło. Bo samo założenie zaworu sprawy nie załatwi, trzeba wiedzieć jak i gdzie go zamontować. A u kolegi Pawła nie wiem dokładnie o co chodzi, bo pisze coś o jakieś klapce i powietrzu.
 5. nieprzyjemny zapach z odpływu prysznica?

  Ciekawe rzeczy prawisz, to przez kabinę się nie wyleją ścieki tylko przez zawór napowietrzający. Zawór napowietrzający działa tylko w jedną stronę, w podciśnieniu, czyli pozwala spływającemu strumieniowi wody, zaciągać powietrze do wnętrza rury, a w drugą stronę łobuziak się zamyka. Korek wodny w rurze przesuwając się w dół działa jak tłok w pompie bez powietrza się nie przesunie, dlatego po naciśnięciu klawisza spłukującego w kibelku, duża ilość wody naraz wyrzucana ze spłuczki, wyrywa wodę z syfonu kabiny brodzika, zasysając powietrze, które potrzebne jest tej wodzie z kibelka, do przesuwania się w dół, do pionu kanalizacyjnego.
 6. Rolety/żaluzje

  Witam forumowiczów, zwracam się do was o poradę co do doboru rolety bądź żaluzji do mojego okna balkonowego. Zastanawiam się nad roleta dzień noc ale nie wiem czy brać taka na całe okno i próbować montować na ścianie żeby zakrylo całe okno czy na każdą szybę oddzielnie? Liczę na jakieś dobre pomysły, pozdrawiam PS. Zdjęcie poniżej.
 7. Hurtownia budowlana: Ek-Bud

  Witam, 2 razy miałem doczynienia z tą "firmą" z Chojnic w ciągu 5 lat. Niestety 2 razy zostałem potraktowany w sposób bardzo brzydki. Pierwszy raz wybierając produkt gość mi powiedział że mnie na niego nie stać choć pierwszy raz mnie w życiu widział. Drugi raz potrzebowałem wyceny - też mnie zbyli nawet nie oddzwonili masakra NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 8. Hurtownia budowlana: Ek-Bud

  Witam, 2 razy miałem doczynienia z tą "firmą" z Chojnic w ciągu 5 lat. Niestety 2 razy zostałem potraktowany w sposób bardzo brzydki. Pierwszy raz wybierając produkt gość mi powiedział że mnie na niego nie stać choć pierwszy raz mnie w życiu widział. Drugi raz potrzebowałem wyceny - też mnie zbyli nawet nie oddzwonili masakra NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 9. nieprzyjemny zapach z odpływu prysznica?

  Powinieniem napisać, że przeważnie montuje się zawory napowietrzające na wyższych kondygnacja aniżeli parter. A na parterze raczej nie bo istnieje ryzyko wywalenia ścieków przez taki zawór z racji dużego naporu ścieków w razie przytkania sie kanalizacji. Powinny być na parterze zawory zapowietrzające z zabezpieczeniem cofki ścieków.
 10. Dzięki za info a jescze pytanie które drzwiczki powinny być otwarte ? Górne czy dolne ?
 11. nieprzyjemny zapach z odpływu prysznica?

  Dlaczego tak sądzisz?
 12. Jak wybrać najlepszy klimatyzator?

  zamontowaliśmy w domu markizy. Odczuwalne jest teraz to, ze dom o wiele mniej nagrzewa się w takie upały jak teraz. Bardzo dobre rozwiązanie zamiast klimatyzacji.
 13. Dla pokoju średniej wielkości (około 20 m2) klimatyzator o mocy chłodniczej ok. 2 kW powinien być odpowiedni. Najczęściej wybieranymi urządzeniami są modele naścienne montowane 20 cm od stropu. Klimatyzator powinien być cichy, energooszczędny, łatwy w sterowaniu, z odpowiednimi możliwościami filtracyjnymi, długą gwarancją, opcją grzania, a przy okazji ładny. Pełna treść artykułu pod adresem: http://www.budujemydom.pl/wentylacja-i-klimatyzacja/20655-jak-wybrac-najlepszy-klimatyzator
 14. maszyna do cięcia styropianu

  Ceny do kupna raczej nie zachęcają..
 15. W obi masz specjalne taśmy ogrodzeniowe, które wplata się w ogrodzenie. Pomyśl o tym, a dodatkowo może (ale nie musi) być żywopłot zależy jak bardzo potrzebujesz większej powierzchni działki.
 16. Zmywarki Bosh - warto?

  Bosch jak najbardziej godny polecenia.
 17. Mamy Termomixa od 3 lat i powiem że nie żałuje wydanej kasy.
 18. maszyna do cięcia styropianu

  A co w tych urządzeniach takiego innowacyjnego co nie mają maszyny już wcześniej wypuszczone na rynek? I mała uwaga na marginesie, ten post powinien znaleźć się w Słupie Ogłoszeniowym bo to reklama.
 19. Równorzędnym ze złym wykonaniem prac montażowych błędem jest kupowanie podejrzanie tanich materiałów od nieznanych firm, których jakości nie da się zweryfikować. Do produkcji dobrej jakości materiałów potrzebna jest inwestycja, nie da się inaczej, dlatego kupujmy systemy znanych producentów jak chociażby termoorganika i sprawdzajmy czy posiadają certyfikaty jakości najlepiej ITB. No i ekipa oczywiście sprawdzona z polecenia żey nie było takich błędów jak z w artykule
 20. maszyna do cięcia styropianu

  Miło mi poinformować, iż wprowadziliśmy własną markę profesjonalnych maszyn do cięcia styropianu. Seria maszyn StyroCut zapewnia bardzo precyzyjne i dokładne cięcie styropianu, pozostawia porządek na budowie w przeciwieństwie do tradycyjnych pił. Na początek dostępnych jest 5 modeli, ale już pracujemy nad nowymi produktami. Zapraszam do testów oraz zakupów w naszych Centrach Narzędziowych w Brzegu, Oławie oraz w sklepie internetowym www.styrocut.pl
 21. Jaki materiał wybrać do termoizolacji?

  Nie masz pojęcia o czym piszesz, ba tak nieudolnie reklamujesz, że nawet nazwy firmy poprawnie nie umiesz napisać. Styropian nie jest odporny na wilgoć i tak samo jak nie jest niezniszczalny czyli ulega degradacji w odpowiednich warunkach.
 22. Jaki materiał wybrać do termoizolacji?

  Najlepszy jest styropian. Dobrej jakości styropian ma wysokie właściwości izolacyjne, jest odporny na wilgoć, nie ulega degradacji i jest przystępny cenowo w stosunku innych materiałów izolacyjnych. Trzeba tylko wybierać systemy uznanych producentów jak np. temoorganika, tylko wtedy mamy pewność wysokiej jakości materiałów, a już na pewno unikajmy podejrzanie tanich produktów
 23. nieprzyjemny zapach z odpływu prysznica?

  Zawór napowietrzający zakłada się na wyższych poziomach niż parter. O jakiej klapce piszesz? bo nie mogę zaskoczyć gdzie w instalacji kanalizacyjnej ruch powietrza aby odchylał jakąś klapkę i gdzie?
 1. Załaduj więcej aktywności