Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Eksperci Klinkier Przysucha - płytki klinkierowe

Eksperci Klinkier Przysucha - płytki klinkierowe

Zaloguj się, aby obserwować  

Zakłady Płytek Ceramicznych "Przysucha" S.A. to firma istniejącą od 1972 roku. Elewacja wraz z elementami ją dopełniającymi stanowi wizytówkę i buduje wizerunek całego domu. Klinkier jest materiałem dominującym i tym samym wymaga odpowiedniego i pasującego dopełnienia. W tym celu stworzyliśmy szeroki system daszków, schodów, kształtek i parapetów, który pozwoli na skomponowanie stylistycznie spójnej i harmonijnej koncepcji. Wszystkie produkty firmy spełniają wymagania norm europejskich i znakowane są znakiem CE. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Eksperci Klinkier Przysucha są do Państwa dyspozycji. Więcej o firmie Klinkier Przysucha

12 tematów w tym forum

• 2 odpowiedzi
    • 4 126 wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 38 570 wyświetleń
  1. płytki klinkierowe - jak przyklejać

• 2 odpowiedzi
    • 9 206 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 12 328 wyświetleń
  2. Zaprawa do klinkieru

• 3 odpowiedzi
    • 5 547 wyświetleń
    • 92 odpowiedzi
    • 60 272 wyświetleń
    • 16 odpowiedzi
    • 25 783 wyświetleń
  3. Schody na zewnątrz

• 12 odpowiedzi
    • 16 180 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 9 681 wyświetleń
    • 17 odpowiedzi
    • 14 901 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 13 339 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 10 598 wyświetleń
Zaloguj się, aby obserwować  
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• I zapomniałaś o NFZ tam tez nie brakuje darmozjadów.  Oto chodzi, mamy opiekę ale jakbyśmy jej nie mieli i nie pisz mi o szpitalach jakie są bo mi sie niedobrze robi. Chcesz mogę podać Ci kilka przykładów olewatorstwa szpitali  co do pacjentów i nie są to przykłady wyssane z palca. Znajomy czekał półtora roku na zabieg a po roku (czyli na początku nowego roku kalendarzowego) NFZ nie podpisał umowy z tym szpitalem i zabieg szlag trafił i szukał kolejnego. Znajoma z pracy czekała prawie dwa lata na jakieś kobiece specjalistyczne badania i gdy przyszedł termin owych badan miesiąc wcześniej zadzwoniło do szpitala o potwierdzenie tych badań i sie okazało że szpital skrócił termin o trzy miesiące powiadamiając ją LISTOWNIE poprzez pocztę polską!!!!! (gdzie ona podała nr telefonu i maila w karcie informacyjnej) a ona w miedzy czasie zmieniła miejsce zamieszkania i list do niej nie dotarł i kopara jej opadła. Wiem że nie wszystkie szpitale tak działają, ale jak taką prowadza olewatorską politykę  wobec pacjentów to niech potem nie płaczą że nie mają pieniędzy. I pomimo tego rozdawnictwa zauważyłaś aby ludziom żyło się lepiej? Bo ja różnicy nie zauważyłem. Daga to co napisałaś o pisorach można podciągnąć pod inne partie rządzące, no może oprócz agitacji z ambony  każdy rząd tak robił i robić będzie.
    • Nie mam pretensji do Rządu (jako takiego - sprawnego).  Większość  sejmowa i pośrednio Rząd jest ubezwłasnowolniona - decyzje zapadają w siedzibie kacyka, który myśli że jest Marszałkiem.  A ten jest despotą - choćby wydarzenia ostatnich dni. Ale szczytem jest wielebny notariusz dlatego kacykowi się wszystko udaje. Kacyk nie lubi ludzi - toleruje tylko swoich wasali. Epidemia obnaża to zdecydowanie.
    • Ja ich nie wybierałam i nie chcę być tak traktowana. Nie korzystam z "plusów" i nie życzę sobie, żeby jakiś Sebix z Karyną na potęgę bezmyślnie powiększali rodzinę, żyjąc za moje ciężko zarobione pieniądze, z których dużą część muszę oddać w podatkach, podwyżkach towarów w sklepach, podwyżkach prądu. Szlag mnie trafi. Dobra, zmiana tematu, bo mi żyłka wyszła na czoło. Ciśnienie również mam odpowiednio wysokie.  
    • Ludzie sami (ta większość) ich ukierunkowała do pewnych zachowań, więc traktują ich, tak jak wybrali.
    • Rozdawnictwo, Heniu. Brak perspektywicznego myślenia, byle im tu i teraz było dobrze. Żelazny elektorat, mierny, ale bierny. Agitacja z ambony. I dużo by jeszcze wymieniać. Im nie jest wstyd. Mają obywateli za bydło, które pasają na swój użytek. Ktoś podatki płacić musi na to, żeby sobie premie wypłacali.
    • Pokaż mi na który rząd by Polacy nie narzekali i sie go nie wstydzili a przecież ktoś ich wybrał. To tak samo jak teraz z PIS-em, wszyscy na niego psioczą a przecież większością został wybrany, prawda? Szkoda że Polakom jest wstyd tylko nie jest wstyd tym co są przy korycie. Miło Ci jak czytasz tego typu obelgi? o polaku który nie miał nic wspólnego ze Stalinem i jego ustrojem.
    • Nie rozumiesz mechanizmów, Heniu. Służba zdrowia jest niedoinwestowana. Myślisz, cze czekasz na badania rok, bo lekarz nie chce dać Ci bliskiego terminu wskutek złośliwości? Do rządu miej problem, nie inwestują w służbę zdrowia. Lekarze stają na rzęsach, żeby to wszystko poskładać do kupy, szpitale zadłużone, a rząd rozdaje patologii (w dużej mierze) „pińćsetki'. Służba zdrowia nie ma pieniędzy. Co gorsza, nie ma ich teraz bardziej, na najpotrzebniejsze rzeczy. A powinni mieć. Żeby w momencie, jak przyjdzie nawał zakażeń (już niedługo), zająć się ludźmi, a nie musieć wybierać jak we Włoszech, kogo odłączyć od aparatury i skazać na śmierć, bo nie ma wystarczającej ilości respiratorów.
    • Retro jest specyficzny   a zresztą  co to by była  za potrawa bez odrobiny pikanterii.  
    • Co nie rozumiem? To że od trzydziestu ponad lat płacę na służbę zdrowia a gdy potrzebuje potrzeby i pomocy to czekaj rok, półtora bo limity a jak  zapłacę to od razu. Powiedz mi gdzie są inne państwa gdy Polska tak hojnie i charytatywnie niosła im pomoc z lekami i żywnością? My pomagaliśmy innym a kto Nam pomoże? Więc Daga, ciesz się i ja się cieszę że jestem zdrowy i moja rodzina.  Naiwnym to byłem jak bylem młody i pewnych rzeczy nie byłem świadom albo nie wiedziałem o ich istnieniu. Oddałem już ponad 40 litrów krwi i dalej bym oddawał ale jak mnie HDk potraktowało to to ja ich pier... i już nie oddaję a oddawałbym do dziś i też nie będę pisał niech dlaczego ten powód zostawię dla siebie.
  • Doradcy redakcyjni i firmowi

• Utwórz nowe...