Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Eksperci Aerovac - centralne odkurzanie

Eksperci Aerovac - centralne odkurzanie

Zaloguj się, aby obserwować  

Santech Sp. z o.o. jest importerem odkurzaczy centralnych aeroVac. Urządzenia te rozpoznawane są w Polsce również jako Vacu-Maid, która jest linią modelową urządzeń cyklonicznych kompaktowych i split. Santech jest firmą o ponad 20 letniej historii. Dystrybucją odkurzaczy centralnych zajmuje się od ponad 15 lat. Urządzenia sprzedawane są przez ogólnopolską sieć autoryzowanych dystrybutorów. Więcej o firmie aerovac

37 tematów w tym forum

• 173 odpowiedzi
    • 172 609 wyświetleń
  1. odkurzacz centralny 1 2 3

• 101 odpowiedzi
    • 124 792 wyświetleń
    • 69 odpowiedzi
    • 85 499 wyświetleń
    • 41 odpowiedzi
    • 39 339 wyświetleń
    • 46 odpowiedzi
    • 38 458 wyświetleń
  2. Cykloniczny a workowy

• 17 odpowiedzi
    • 30 497 wyświetleń
  3. szufelka i jej montaz

• 17 odpowiedzi
    • 30 329 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 27 278 wyświetleń
  4. Hide a Hose

• 18 odpowiedzi
    • 23 705 wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 20 109 wyświetleń
  5. separator do kominka

• 12 odpowiedzi
    • 14 087 wyświetleń
    • 20 odpowiedzi
    • 12 860 wyświetleń
    • 24 odpowiedzi
    • 12 002 wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 11 890 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 10 084 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 9 988 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 9 737 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 8 318 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 8 296 wyświetleń
  6. System węża chowanego

• 2 odpowiedzi
    • 8 195 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 7 872 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 7 783 wyświetleń
  7. Jaki odkurzacz centralny

• 1 odpowiedź
    • 7 583 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 7 446 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 7 419 wyświetleń
  8. Zagrzybienie instalacji

• 1 odpowiedź
    • 7 410 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 7 234 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 7 226 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 7 182 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 6 971 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 6 462 wyświetleń
    • 95 odpowiedzi
    • 5 525 wyświetleń
  9. Odkurzacze z filtrem HEPA

• 17 odpowiedzi
    • 5 363 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 5 269 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 3 068 wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 1 231 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 740 wyświetleń
Zaloguj się, aby obserwować  
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Rozmowy telefoniczne mam już przerobione. Przez ten czas orientacyjne terminy padały kilkakrotnie, włącznie, że "jak pogoda pozwoli to przed świętami będzie zrobione" - pogoda pozwoliła.   Czy sprzedawca wystawiając fakturę za materiał" Roboty montażowo-budowlane" bierze  odpowiedzialność za niewywiązywanie się z terminu realizacji pełnego zlecenia ?     
    • Jak zebrać kurz do "pudełka" podczas prac budowlanych? Brzmi jak podchwytliwe pytanie, ale wcale tak nie jest. Widocznie wykonawcy i inwestorzy narzekali na bałagan, skoro jedna z firm zaproponowała "złoty środek". Teraz Wszyscy powinni być zadowoleni.  
    • Witam. Co można zastosować w szczelinę pozostałą po montażu drzwi wejściowych pomiędzy nadprożem, a drzwiami? Dociąc tam i wkleić XPSa na piankę niskoprężną, czy może coś innego, nie będzie problemu z tynkowaniem wewnątrz? Jak ocieplacie ciepły próg? Drzwi obecnie stoją na podporach z cegieł (posadzki w domu brak), drzwi mają ciepły próg aluminiowy. Czy pod ciepły próg tak samo dociąć xpsa i wkleić go na piankę przed posadzkami i odzielić folią od styropianu, który będzie na posadzce,  czy możę jest jakiś inny sposób? Dziękuje za odpowiedzi.
    • Polecam Waszej uwadze redakcyjny Kalkulator opłacalności instalacji fotowoltaicznej Pozdrawiam Marcin
    • Jeżeli zmienia się rzut budynku to najpierw powinien być wpis geodety, który ten nowy zarys wytyczył. Dopiero wtedy można zacząć prace budowlane. Jeżeli rozbudowa polegała na zmianach, które nie zmieniały rzutu to wtedy nie miało uzasadnienia angażowanie geodety. Natomiast kierownik budowy powinien uzupełnić wszystkie wymagane wpisy. Inaczej taki dziennik jest niekompletny. Ponadto obecny właściciel powinien mieć oświadczenie kierownika budowy o przyjęciu tych obowiązków. Niech uzupełnia braki. Jemu będzie łatwiej to zrobić niż nowemu właścicielowi. Inaczej to nowy właściciel będzie musiał to wszystko i tak załatwić. Na niego spadnie cały problem. A może równie dobrze sie okazać, że obecny właściciel jest skłócony z kierownikiem i ten nie zamierza już nic uzupełnić.
    • Dekarz był polecony przez hurtownię/skład. To jedna z praktyk. Wykonawcy zaopatrują się często w jednym sklepie i ma to zalety. To niby taki punkt wymiany informacji. Dzwoń do dekarza i męcz go do oporu. Budowa to nie rozkład jazdy pociągów. Obsuwy są wliczone w tzw. ryzyko. Przecież równie dobrze mógł zacząć kryć, dostać zaliczkę lub transzę po pewnym etapie roboty i więcej się nie pokazać.
    • Sprzedawca poinformował mnie, że materiał dotrze na plac budowy do dwóch tygodni. Zaakceptowałem ustalone terminy(sprzedawcy i dekarza) i wpłaciłem zaliczkę. Opóźnienie nie wynikło z moich decyzji. Od czasu gdy materiał był już gotowy do montażu, minęło około 5 tygodni.           
    • A czego oczekiwałeś od dekarza ? że będzie siedział na zadku dwa tygodnie i czekał na Twój materiał ?Wziął drugie zlecenie i tyle .
    • Proszę państwa proszę absolutnie nie sugerować sie opiniami na stronie media expert na temat danego sprzętu który  zamierzamy kupić, nabyłem u nich LG 55 SM 8200 nie udany kolejny telewizor od LG budżetowy , z tandetną matrycą ips oraz fatalnym podswietleniem  oraz wiele innych mankamentów , jako klient media expert chciałem wyrazić swoją subiektywną ocenę na temat tego tv, okazało się że firma skutecznie blokuje prawdziwe opinie i nie dopuszcza do publikacji a generuje fikcyjne nie prawdziwe napisane przez pracowników media expert w ramach targetu!! Proszę zauważyć że wszystkie opinie mają podobną treść zero merytoryki tylko ogólniki np. tv super tv bardzo dobry, tv podoba mi się itp i wszędzie po 5 gwiazdek, a proszę znależć chociaż jedną rzeczową opinie .... nie ma , firma wszystkie nie wygodne opinie blokuje!! przestrzegam przed kupnem w tej sieciówce w której pracują dzieci bez żadnej wiedzy technicznej absolutnie. Sprawę zgłaszam do izby konsumenckiej.
    • Dzień dobry.   Mam pytanie odnośnie odpowiedzialności za powierzone zlecenie pokrycia dachowego.   Zdecydowałem się na zakup pokrycia dachowego w jednym z punktów sprzedaży, ze względu na polecanego dekarza - priorytetem było przykrycie dachu przed końcem roku. Dekarz przyjechał,zmierzył dach i przekazał pomiar do sprzedawcy, a ja zamówiłem materiał. Towar miał przyjechać do dwóch tygodni a wykonanie planowane było w trzecim tygodniu.  Obecnie mija 9 tygodni od dostarczenia materiału (od producenta do magazynu sprzedawcy ), dekarz w zeszłym tygodniu zrobił dopiero połowę dachu i robota stoi. Sprzedawca tłumaczy, że dekarz jest oddzielną firmą i to z nim trzeba rozmawiać. Materiał został sprzedany na 8% vacie a na fakturze, którą otrzymałem( za sam materiał) jest napisane "roboty montażowo - budowlane". Kto w takiej sytuacji ponosi odpowiedzialność za niewywiązanie się z umowy (ustnej) i obecny stan ?   Jakie kroki mogę podjąć aby zlecenie było w pełni zrealizowane ?     Ad. Dekarz tłumaczy się zmianą terminu ze względu na opóźnienia w dostarczeniu materiału - materiał miał być dostarczony do dwóch tygodni, a przyjechał  w czwartym tygodniu od zamówienia.
  • Doradcy redakcyjni i firmowi

• Utwórz nowe...