Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Eksperci Termo Organika - styropian, systemy ociepleń

Eksperci Termo Organika - styropian, systemy ociepleń

Termo Organika to największy producent wyrobów do izolacji ze styropianu w Polsce oraz jedna z największych firm w tym segmencie rynku w Unii Europejskiej. Termo Organika od 2012 roku dostarcza Kompletny System Ociepleń ścian zewnętrznych (ETICS). Więcej o firmie Termo Organika

61 tematów w tym forum

• 2 odpowiedzi
    • 3977 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 765 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1608 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 563 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 4474 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 3546 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1100 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 3828 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 613 wyświetleń
    • 34 odpowiedzi
    • 5970 wyświetleń
  1. Docieplenie starszego budynku

• 40 odpowiedzi
    • 15354 wyświetleń
  2. Dziwna elewacja

• 3 odpowiedzi
    • 3595 wyświetleń
  3. Elewacja drewnianego domu

• 3 odpowiedzi
    • 3837 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 6667 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1236 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 2651 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1064 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 3728 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 792 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 3079 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 8597 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 4573 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1067 wyświetleń
    • 29 odpowiedzi
    • 10719 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1946 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 382 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1369 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 2140 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 4792 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 883 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 467 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 778 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 3342 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 4078 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 3031 wyświetleń
  4. ocieplenie ścian kolankowych

• 99 odpowiedzi
    • 9531 wyświetleń
  5. Ocieplenie stropu

• 4 odpowiedzi
    • 3442 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 2601 wyświetleń
  6. Panele podłogowe

• 3 odpowiedzi
    • 1116 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 978 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 3480 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 4640 wyświetleń
  7. remont balkonu

• 5 odpowiedzi
    • 2856 wyświetleń
  8. Styropian biały, czy grafitowy

• 20 odpowiedzi
    • 31217 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 796 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 2814 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1859 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 635 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 4127 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 5883 wyświetleń
Zaloguj się, aby obserwować  
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• pierwszy post więc witam Wszystkich Sam program w założeniach jest ok, ma pomagać przeciętnemu Kowalskiemu w modernizacji, a nam wszystkim poprawić powietrze. Niestety aby skorzystać z programu trzeba mieć środki na całą inwestycję i dopiero potem ubiegać się o zwrot. Oczywiście w teorii jest, że można bezgotówkowo ale jaki instalator, monter, ..... będzie chciał czekać na niepewne dla niego pieniądze ? jaki podpisze z nami umowę na wykonanie usługi bez kasy? po co mu takie problemy? no chyba ze na jego "warunkach". Tak więc określenie, że jest to program dla każdego uważam za naciągactwo. W necie pełno szumu, że znowu rozdają kasę dla biedaków, kolejne 500+.... uwierzcie , ten biedny nie mam za bardzo możliwości skorzystania z programu, bo nie ma za co!!!! Nawet gdyby chciał wziąć kredyt w banku aby zrealizować przedsięwzięcie i uzyskać dotację to nie uzyska kredytu. Kolejna sprawa. Fotowoltaika. Można wziąć kredyt ale najpierw trzeba wymienić źródło ciepła!!!! co ma piernik do wiatraka. Na fv jest tylko pożyczka, nie ma dotacji więc po co robić taki problem? niech to działa niezależnie!! Niestety nie można. Jak zakładać fv do najkorzystniej na wiosnę ale nie można, bo najpierw kocioł a ten jeszcze musi grzać. Tyle moich obserwacji.
    • Gość Małgorzata
      Mam ogrzewanie podłogowe i kaloryfery . W suterenie jest piec, na parterze szafka sterująca do podłogówki, na 1 piętrze nie ma żadnego odpowietrzenia, ale są też kaloryfery i na poddaszu jest kaloryfer. Podłogówka na 1 piętrze nie rozgrzewa się, choć "chodzi" już 36 godzin. Na parterze chodzi. Czy jest szansa, ze samo się ruszy, czy błędem jest , że nie ma żadnego urządzenia ani odpowietrzenia na 1 pietrze? Pytam, bo jeszcze jest szansa cos dorobić, tzn odpowietrzenie chociaż.
    • Gość Marzena
      Christmas tree. Daje 80 zł 
    • Maciejka2 Jak miło zobaczyć kolejną Opokę Aukcji prac dzieci z Ogniska Marymont
    • Piec na ekogroszek Prosat klasa 5 15kw , Sterownik TECH 37N, Proszę o pomoc. Mam problem z piecem. Robią się spieki. Mam dobrej jakości ekogroszek( zero spiekalności - Stabek ), Co powinieniem zrobić aby się nie tworzyły spieki?
    • Gość Maciejka2
      Witam Cieszę się, że Was odnalazłam To może poproszę...pudełeczko "pora na herbatkę" za 50PLN. Maciejka2  
    • Gość bpis
      Halo, halo, jest tu kto? Ludzie - 3 dni do końca licytacji, a tu prawie nic się nie dzieje!!   Poproszę o: 5. Gile widoczne na milę - 30zł (Wybacz, Tar , ale pasują do mojej sowy)
    • Korzystać z dobrodziejstw postępu technicznego jasne że trzeba, ale dobrze zachować w tym umiar i rozsądek.  Ta cała automatyka, sterowanie zdalne do wszystkiego, otwieranie i zamykanie, są dobre ale chyba najbardziej przydatne dla inwalidy z ograniczonymi funkcjami ruchowymi.  Zdrowy człowiek jak będzie lało i tak poleci sprawdzić czy wszystkie okna ta cała automatyka pozamykała. Tak samo np. przed wyjazdem na wakacje i tak oblecę cały dom sprawdzając czy wszystko gra. Co by nie powiedzieć ruch to jednak zdrowie, a nie dupę tylko trzymać na leżance i pilotem pstrykać. Nawet na ogród taki nie musi wychodzić, bo automatyka wszystko podleje, a w tym podlewaniu jak dla mnie najlepsze jest właśnie samo podlewanie własnymi łapkami. Znam wiele domów w bardzo dobrym wykonaniu i ani jednego tzw inteligentnego, za wyjątkiem znajomego pasjonaty elektronika który sam sobie takie systemy wymyśla i instaluje, więc jak widać są to sprawy mało popularne. Przeciętna populacji jest jednak dość ograniczona technicznie, pewnie jednak nie na tyle by nie zdawać sobie sprawę z problemów w jakie mogą się wpakować, instalując takie systemy. A może też wolą tę inną stronę bytowania połączoną z aktywnością ruchową i samodzielnym myśleniem.    
    • Kazdy bedzie podawal swoja marke bo takie pompy montuje ja kierowalem sie opiniami na forach i w wiekszosci osob montuje nibe nie dawno otrzymalem oferte na alpha innotec jesli chodzi o zuzycie  energii, co jest dla mnie priorytetem, zuzywa jej mniej co np. pompa szwedzkiej firmy. A wedlug Ciebie jaka byla by lepsza jesli chodzi o trwalosc, niezawodnosci niskie zuzycie energii, bo chyba wiekszosci osob o to chodzi. Nie mam zamiaru za kilka lat zmieniac pompy chcialbym aby byla sprawna jak najdluzej przy tym nie zzerala duzo energii. Pozdrawiam
  • Doradcy redakcyjni i firmowi