Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Sprzedam / Kupię / Oddam / Zamienię / Przyjmę

Tu informujemy o rzeczach, które chcemy oddać, zamienić, sprzedać lub przyjąć.

575 tematów w tym forum

• 3 odpowiedzi
    • 3,9k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2,5k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 3,5k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 4,3k wyświetleń
  1. Kupię piec De Dietrich

• 0 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
  2. Sprzedam WC

• 0 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2,8k wyświetleń
  3. Sprzedam żaluzje drewniane

• 0 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
  4. Sprzedam działkę budowlaną

• 0 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3,4k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
  5. PIASEK WIśLANY

• 0 odpowiedzi
    • 4,9k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
  6. przyczepa campingowa

• 0 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2,6k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3,9k wyświetleń
  7. Sprzedam dąb 2,18 m3

• 0 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
  8. materialy budowlane

• 0 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2,8k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
  9. Boazeria! Kupię boazerię

• 0 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
  10. Sprzedam projekt Agatka

• 0 odpowiedzi
    • 2,8k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
  11. Sprzedam barak

• 0 odpowiedzi
    • 3,6k wyświetleń
  12. Sprzedam projekt domu

• 0 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
  13. projekt

• 0 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 5,9k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 6,8k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 5,1k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 4,9k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
  14. Thermopor 25 - sprzedam

• 0 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
  15. Sprzedam zasuwe burzowa

• 0 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 4,7k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 5,5k wyświetleń
  16. SPRZEDAM PROJEKT

• 0 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
  • Kto jest dostępny   0 użytkowników, 0 anonimowych, 739 gości (Zobacz pełną listę)

Brak zalogowanych użytkowników

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Cześć, jeżeli chcesz, to możesz zadzwonić do tej firmy - Solum Service, widziałem, że mają w ofercie elementy mocowań do fotowolatiki - może akurat robią, to czego potrzebujesz. 
    • Sorry, że tak późno odpisuję, ale zwariowany czas ostatnio  Poszukuję firmy do montażu paneli fotowoltaicznych na dach - mieszkam w łodzi w pobliżu Rudzkiej Góry
    • https://ketomaniak.pl/artykuly/jak-szybko-wrocic-do-ketozy-6-krokow/  
    • Mam inny cytat. : To mnie nie dotyczy, powiedział dziadek jak go pies w protezę ugryzł. Wiesz mnie nie przeszkadza technologia i się nie czepiam generalnie dopóki ktoś nie narzuca swoich wyborów i nie pisze bzdur. W większości dotyczy to modnych gadżetów dla naiwnych łosi. Ja na przykład w 2003 roku nabrałem się na kominek po 5 latach ode chciało mi się palić bo w końcu przeszedłem na taryfę G12w i palenie stało się droższe niż ogrzewanie prądem, natomiast obecnie zmierzamy do zakazu palenia w kopciuchach więc to taki niepotrzebny mebel się robi. 
    • Ja jestem na etapie 18 roku mieszkania w domu szkieletowym, Najważniejsze rzeczy drewno konstrukcyjne dobrej klasy , sucha tarcia nadaje się do kominka. Zamiast rekuperacji polecam działkę w czystym rejonie na łąkach i lasach . 
    • W sumie nie przyszło mi do głowy że dom dopiero budujesz. Jak masz ławy prawie na wierzchu to raczej nie bardzo masz się co objawiać. Ja bym zrobił tak jak piszę, 5cm poniżej ławy na końcu ściany, na początku miałbyś tylko 5-6cm nad ławą i to będzie najlepsze według mnie, ale specjalistą nie jestem i kogo nie spytam to inna wersja. I tak zanim chałupe postawisz to wszystko siądzie tak jak trzeba. Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
    • Jeśli zalalbym betonem ten odcinek to raczej na dotyk z ławą. Nie musze nic odkopywać bo nie mam zasypane jeszcze od zeszłego roku. Jest zasypane tylko ok 10 cm powyżej dna lawy żeby nie wypłukało spod lawy. Studzienki mam w 3 rogach. W jednym nie dawałem bo jest taras.
    • Instalatorzy zwykle polecają dużo KW, chyba mają płacone od KW. Mogę pisać elaborat dlaczego nie powinno się przewymiarowywać, ale dla Kobiety to jest za trudne. Chodzi tu głownie o komfort. Szukaj przedewszystkim kotła z dostępnym serwisem w swojej okolicy. Zależy ile chcesz wydać pieniążków, bo rozpiętość jest nawet dwukrotna. Nie chciałbym polecać konkretnej marki, ale napewno kocioł jednofunkcyjny. Można kupić zwykłego Termet Gold 25Kw za 3700, albo za 5-6tys coś z grupy Bosch, np Buderus. Ważniejszą od mocy maksymalnej jest moc minimalna, bo przy temperaturach powyżej zera ważne jest, żeby kocioł mógł pracować na minimalnej mocy do końca sezonu grzewczego, wtedy sprawność jest nawet do 108%, ale w to nie wierz. Przy wyższej mocy minimalnej kocioł nie wykorzystuje jej i wchodzi w tak zwane taktowanie, czyli załącza się i wyłaczą na tyle często, że efekt jest jak przy zwykłej farelce. Czyli taki najprostszy Termet moduluje od 3Kw do 25kw i to jest najlepszy wynik pod względem ceny. Można znaleźć z lepszą modulacją, ale sporo droższe. Jedyne co złego słyszałem na temat Termeta to narzekania na jakąś zmowę serwisantów, ale to tylko ze słyszenia. Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
    • Co o tym sądzicie czy tak można wykonać strop czy będzie on stabilny,wymiana z drewnianego na monolityczny.
    • Witam, chcemy wymienic piec miałowy na kocioł gazowy i tutaj zaczynaja sie schody. Informacji w necie jest mnostwo i mozna sie pogubić (tzn juz sie pogubiliśmy :) ). Dom mamy wybudowany w latach 97-2000 ściany warstwowe : gazobeton ,6cm styropianu i cegła pełna. dom pietrowy z nieogrzewanym poddaszem ( izolacja wełny mineralnej 12-15 cm na poddaszu)i podgrzewana piwnica. powierzchnia uzytkowa 220m2 plus piwnica 100m2. Na stronie : ciepło właściwe wyszła nam niezbędna moc grzewcza (C.O. + CWU) 23kW  wydawało nam sie ze kocioł 25-26 kW bedzie ok jednak instalator proponuje 32kW . i tutaj prośba czy powinnismy zdecydowac sie na 32 czy to jednak za duzy kocioł ? dziekuję za każda informacje i sugestie na co zwrocic uwagę. Pozdrawiam
  • {advertisement="reklama_prawa"}

• Doradcy redakcyjni i firmowi

• Utwórz nowe...