Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Baseny, sauny, hydromasaż

Basen ogrodowy, sauny, wanny z hydromasażem. Zadaj pytanie ekspertowi.

36 tematów w tym forum

1. Wanny z hydromasażem 1 2

• 83 odpowiedzi
    • 143,7k wyświetleń
  2. Sauny na podczerwień 1 2

• 80 odpowiedzi
    • 106,5k wyświetleń
  3. Basen 1 2

• 67 odpowiedzi
    • 75,5k wyświetleń
    • 30 odpowiedzi
    • 70,9k wyświetleń
  4. Jak odnowić wannę akrylową?

• 26 odpowiedzi
    • 70,7k wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 41,3k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 39,9k wyświetleń
  5. Brudna woda w basenie

• 7 odpowiedzi
    • 38,5k wyświetleń
  6. masaż stóp

• 37 odpowiedzi
    • 35,1k wyświetleń
  7. Piec do sauny - dylemat

• 17 odpowiedzi
    • 34,9k wyświetleń
  8. Czym przykryć basen?

• 21 odpowiedzi
    • 34,6k wyświetleń
    • 26 odpowiedzi
    • 32,7k wyświetleń
  9. Deszczówka w basenie-mozna??

• 6 odpowiedzi
    • 31,9k wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 31,6k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 29,1k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 28,2k wyświetleń
  10. Brodzik

• 11 odpowiedzi
    • 27,6k wyświetleń
  11. Wanna co wybrać?

• 46 odpowiedzi
    • 26,1k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 26k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 25,9k wyświetleń
  12. Wanna z siedziskiem

• 7 odpowiedzi
    • 25,4k wyświetleń
  13. koszt utrzymania basenu

• 8 odpowiedzi
    • 24k wyświetleń
  14. Wanna w podłodze

• 13 odpowiedzi
    • 24k wyświetleń
  15. popękany basen

• 7 odpowiedzi
    • 21,7k wyświetleń
  16. Pompa Hayward

• 1 odpowiedź
    • 20,1k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 19,8k wyświetleń
  17. Przenośny basen

• 3 odpowiedzi
    • 19,4k wyświetleń
  18. kryty basen w domu

• 22 odpowiedzi
    • 18,3k wyświetleń
  19. Jacuzzi w salonie

• 19 odpowiedzi
    • 17,3k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 17k wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 16,7k wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 15k wyświetleń
    • 24 odpowiedzi
    • 12,7k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 9k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 5,9k wyświetleń
  20. Basen w ziemii

• 1 odpowiedź
    • 216 wyświetleń
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Trzeba kupić listwy maskujące do ościeżnic (mogą być drewniane, z marketów budowlanych) i je dokleić na ścianach, a szpary pomiędzy nimi a ościeżnicami wypełnić szpachlą np. do drewna. Wszystko zaszpachlować, wyszlifować i pomalować. Po prostu, trzeba stworzyć pseudo ościeżnice, poszerzyć istniejące i zaakcentować je, Wtedy ich wygląd będzie diametralnie odmienny.    W ubiegłym roku robiłem coś takiego, ale ościeżnice były drewniane. Ponieważ na ścianach zostały położone płyty g/k, więc ich grubość "urosła", wystąpiła też konieczność poszerzenia ościeżnic, aby je dopasować do grubości ściany. Było z tym trochę zabawy, ale udało sie to zrobić w miarę dobrze. Własnie za pomocą listew drewnianych, szpachlowania, szlifowania i malowania. Po roku tylko w jednym miejscu ościeżnica "spuchła", ale myślę, że to wina użytej listwy, wada drewna. 
    • No właśnie, bo czasami tak się ułoży, jak z wygraną w totku. Wyrosną i właściwie nie wiadomo dlaczego. Ale próby odtworzenia tych warunków w zasadzie nigdy nie skutkują.    Chyba, że chodzi o boczniaka, albo pieczarkę z końskim łajnem.
    • 1. "Eksperci" dziennikarscy pisują o "napięciu prądu", taka też jest ich "eksperckość". Sam telefon nie jest w stanie, ale telefon z wtyczką od ładowarki już tak, o czym tzw. "ekspert" nie ma zielonego pojęcia. 2. Naucz się czytać do końca, a nie tak, jak jest Ci wygodnie. Napisałem wyraźnie, że gniazdek nie ma, albo są separowane. Ty widzisz gniazdko i wydaje Ci się, że to nasze partactwo, bo tego co w ścianie i poza fotografią nie widzisz i nie masz o tym pojęcia. A na fotkach jest salon łazienkowy, a nie polska komóreczka z pralką niemal wchodzącą na wannę. 3. Widać, widać, już nie pierwszy raz jesteś tu na forum "ekspertką" od spraw elektrycznych. 4. W łazienkach są strefy, gdzie montaż gniazdek jest dozwolony i gdzie jest zabroniony. Więc nie trywializuj i nie porównuj łazienki, która ma 30 metrów kwadratowych z kabinką w polskim bloku. I proszę, wypowiadaj się w tematach, w których masz orientację.   
    • Trzymałem na budowie drewno bukowe, pod zadaszeniem z rok czasu, w trawę wysypało się tam sporo kory,  w następnym roku rosło tam pełno podgrzybków, w środku miasta, najbliższe drzewo 100m od tego terenu, niektóre grzyby wykrzywione podnosiły kapeluszami tą korę jak rosły.   
    • Witam. Kupiłem mieszkanie, niestety drzwi w nim zamontowane na stare ościeżnicy. Drzwi są w miarę, nowe ościeżnicy nie planuje zamawiać na wymiar ( bardzo dużo to kosztuje, w łazience i w kuchni płytki położone przy samej ościeżnicy) Czy można ich zamaskować w jakiś sposób ( żeby było nie bardzo drogo i dobrze wyglądało)  Poniżej zdjęcia jak to wygląda. Dziękuję za odpowiedzi i pomysły
    • a w USA gniazdka sa chowane w szufladach i  jak najbardziej służą do połączenia suszarek przenośnych, lokówek, prostownic do włosów, depilatorów:
    • Gość EdekZkrainyKredek
      https://klima24.pl klimatyzacja Toruń
    • Jako hydroizolację poziomą zdecydowałem się na 2 warstwy papy termozgrzewalnej na osnowie welonu szklanego. Jednak mój wykonawca nie chce zgodzić się na zgrzewanie tej papy ze względu na styropian, który trochę wystaje z ocieplenia ścian fundamentowych. Zaproponował w tych miejscach przyklejenie tej papy lepikiem na zimno. Powiem szczerze nie jestem przekonany do klejenia takiej papy lepikiem na zimno i też nie wiem, czy jest to bezpieczne dla zdrowia, bo trochę spod muru może w środku znaleźć się tego lepiku. Powiedzcie jak Wy byście rozwiązali ten problem?
    • Rozumiem ale nadproza mam betonowe. Czy nadproza betonowe mogę dać na zaprawie do betonu komórkowego łącząc z pustakiem solbet 
    • podczytywacz - w innych artykułach cytowali eksperta, że to był przedłużacz, bo sam telefon nie jest w stanie.  Założysz się? Holandia - realizacje wnętrz wyższej półki: Jak widać - nie ma suszarki do włosów a sa gniazdka. Więc nie pisz, że tylko Polacy miewają gniazda i suszarki przenośne w łazienkach bo to bzdura.
  • {advertisement="reklama_prawa"}

• Doradcy redakcyjni i firmowi

• Utwórz nowe...