Skocz do zawartości

zaradna_102

Uczestnik
  • Posty

    10
  • Dołączył

  • Ostatnio

zaradna_102's Achievements

Początkujący

Początkujący (1/4)

0

Reputacja

  1. A w świetle nowych przepisów jest to w ogóle możliwe? Chodzi mi o przepisanie działki rolnej. Z przekształceniem działki rolnej nigdy nie było łatwo, a teraz to nawet mam wątpliwości czy jest w ogóle możliwe :(
  2. Ja mam dwa średniej wielkości psy. Mieszkamy w mieszkaniu i psy mają dostęp do wszystkich pomieszczeń. Leżą na kanapie (przykrytej kocami). Swoje posłania mają w kuchni oraz dużym pokoju, ponieważ lubią przebywać w tym pomieszczeniu, w którym ktoś jest. A jeśli chodzi o zapachy to piorąc ich posłania, koce czy pościel (tak, tak śpią z nami w łóżku - nie zamierzam nawet udawać, że jest inaczej) dolewam do prania 125 ml octu. Po wypraniu pranie pachnie i nie czuć zapachu ani psów ani octu Podobno działa też na zapach papierosów. Myślę, że warto spróbować.
  3. Ja mam meble z BRW, które przeżyły już dwie przeprowadzki (z rozkręcaniem i ponownym skręcaniem) i nic tym meblom nie dolega. Mam też kuchnię i jestem zadowolona.
  4. Fototapety za szkłem w przestrzeni między meblami wyglądają fajnie. Ja jednak wybrałabym mozaikę szklaną, której jest mnóstwo kolorów i kształtów do wyboru. Wszystko rzecz gustu i stylu w jakim jest urządzone pomieszczenie
  5. zaradna_102

    Zrobiłem sobie stół

    Szacuneczek. Wyszło świetnie
  6. Kwasek cytrynowy w proszku. Zagotować kilka razy i gotowe - czajnik jak nowy
  7. Rośliny typu lawenda, bazylia, komarzyca (roślina, której brzegi liści są jasne - kremowe), koper włoski, kocimiętka Sprawdzone i działają oraz pięknie wyglądają
  8. Ciężko powiedzieć czy wychodzi taniej czy drożej bo to zależy z jakiego mieszkania przeprowadzasz się do jakiego domu. Jeśli chodzi o koszty ogrzewania w domu to są one największym wydatkiem, ale wszystko zależy od tego w jakiej technologii masz wybudowany dom, o jakiej powierzchni i czym ogrzewasz. Niestety nie ma prostej odpowiedzi.
  9. Ciekawy wątek. My też myślimy o kupnie ziemi rolnej i jej odrolnieniu (częściowym) aby móc wybudować dom. A z tym rolnikiem to nie jest czasem tak, że samo posiadanie odpowiedniej ilości ziemi rolnej to nie za mało? Gdzieś trafiłam na informację, że oprócz gruntu trzeba też mieć wykształcenie rolnicze.
  10. Ja ma dwa psy, które są członkami naszej rodziny. Zabieramy je wszędzie, gdzie się tylko da. Wakacje zawsze spędzamy razem. Koty też lubię, ale moje psy powiedziały, że jak im sprowadzę "sierściucha" to one się wyprowadzają
×
×
  • Utwórz nowe...