Skocz do zawartości

stiuk


Recommended Posts

Cytat

wymyśliliśmy sobie wykończyć kominek stiukiem w kolorze kremowym. Czy ktoś z was kładł taki stiuk? Podobno jest to dosyć skomplikowane...


Nie jest trudne dla fachowca dla nowicjusza może być kłopotliwe . Można znależć w necie filmy instruktażowe.
Link do komentarza
  • 10 miesiące temu...
No nie da się ukryć. Robiłam sobie czymś takim cały korytarz w domu i namęczył się fachowiec przy tym nieźle. Dużo czasu schodzi nałożenie i wykończenie, ale efekt końcowy jest naprawdę niezły. Moim zdaniem mogłoby to być nieco tańsze, no ale takie nowości zazwyczaj są drogawe na początku, potem tanieją.
Link do komentarza
Cytat

No nie da się ukryć. Robiłam sobie czymś takim cały korytarz w domu i namęczył się fachowiec przy tym nieźle. Dużo czasu schodzi nałożenie i wykończenie, ale efekt końcowy jest naprawdę niezły. Moim zdaniem mogłoby to być nieco tańsze, no ale takie nowości zazwyczaj są drogawe na początku, potem tanieją.



A co to znaczy drogie - tak z ciekawosci?
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
[quote name='margaretka2002' date='9.04.2010, 12:18 ' post='87871']
A co to znaczy drogie - tak z ciekawosci?
[/quo
Znaczy to ze drogi jest materiał i robocizna,szczegolnie kominki sa pracochłonne,ale to zalezy od wzoru kominka,mam dwa w swojej galerii mozna zobaczyc,jeden własnie w jasnym kolorze.
Link do komentarza
Cytat

Znaczy to ze drogi jest materiał i robocizna,szczegolnie kominki sa pracochłonne,ale to zalezy od wzoru kominka,mam dwa w swojej galerii mozna zobaczyc,jeden własnie w jasnym kolorze.



Ale ja nie pytam o Twoje ceny, tylko pytam lansika co to dla niego / niej znaczy drogie. Dla jednych 100 zl to drogo, a dla innych 400 za m2.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...