Skocz do zawartości

scheer

Uczestnik
  • Posty

    1
  • Dołączył

  • Ostatnio

scheer's Achievements

Początkujący

Początkujący (1/4)

0

Reputacja

  1. W Polsce jak i w Europie nie spotkałem tych urządzeń. Widziałem takie jedno u kumpla w knajpie "Nowy Strych w Kluczborku www.nowystrych.com.pl Trzeba wejść w galerię obrazów i w tle gdzie siedzą przy stole 2 osoby widać ten wymiennik. Właściciel tej knajpki mówi iż nie ma innego ogrzewania . Ja mam inaczej zamontowany gdyż go zabudowałem i miałem z początku trochę z tym kłopotu gdyż kable elektryczne a szczególnie złączki stopiły się od wysokiej temperatury więc musiałem je wymienić na ceramiczne. Lepiej jest wkomponować wymiennik mając dostęp do jego wentylatora na razie jest bez problemu ale jak go szlag trafi muszę mieć dostęp do jego ew. naprawy. Wymiennik przyszedł ze Stanów z silnikiem na 115 V ale to najmniejszy problem kupiłem przetwornik na 220 V. Myślę zająć się tym poważniej i ściągać lub produkować w Polsce. rozmawiałem już z ew. producentem ale chce 1500PLN. Ja dałem za niego łącznie z transportem i odprawą celną ok 1300 PLN. Mam jeden nowy na stanie który zapewne sprzedam. Służy mi jako wzór do ew. produkcji. Podaj adres mailowy to prześlę zdjęcia mojego kominka.
×
×
  • Utwórz nowe...