Skocz do zawartości

miki3

Uczestnik
  • Posty

    171
  • Dołączył

  • Ostatnio

Aktyw

  • Punkty pozostałe
    23

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

miki3's Achievements

Bywa

Bywa (2/4)

2

Reputacja

  1. "Panowie a testował ktoś polski wynalazek Profi? Parametry vs cena rewelacja, ciekawy jestem jaka jest rzeczywistość (użytkowanie, awarie, serwis) " posiadam takowy ponad rok użytkowanie - ja opróżniam, żona nie zgłasza zastrzeżeń awarie - brak serwis - nie spotkałem
  2. - nie mam powodu czyścić - jak na razie - bez worka - 9mb - 4 + 3 piwnica - sam i co, i co dzisiaj w radio gadali że bardzo szkodliwe są uniepalniacze masowo dodawane do wszystkiego, najwięcej: firanki, tapicerka sam, obudowy komp wyrzucać i żyć zdrowo? czy lepiej niezdrowo ale komfortowo?
  3. A syfon zalany wodą - ciepłe wilgotne środowisko pełne różnorakich bakterii. Radzisz syfony zlikwidować?
  4. no to chyba zachodni sąsiedzi nie widzieli co w kanalizacji siedzi. chyba że mają wychodek na zewnątrz a wiadro w kuchni. Ale swoją drogą ciekwe jak by takie instalacje myć czy odkażać...
  5. rura 9m - kwestia przyzwyczajenia, ciągnie się ją za sobą lżej niż jeździdełko hałas - słychać to co zwykle na końcu ssawki, odpada hałas silnika, choć te nowe jeździdełka podobno ciche wydmuch na zewnątrz - to dla mnie zawsze był główny argument dom budowałem prawie sam, więc jak kładłem instalację to nie myślałem jeszcze o jednostce centralnej, jednostkę wpiąłem zaraz po wprowadzeniu się na swoje. czym kierowałem się przy zakupie (jednostki) - ceną, parametrami - jak na razie uważam że wybrałem dobrze, ale czas niekiedy weryfikuje sądy...
  6. żarcie nie zdrowe - nie jeść? powietrze zanieczyszczone - nie oddychać? to może kupmy sobie po 5 świeczek w karnisz, bo to oświetlenie naturalne i testowane przez wieki?
  7. no tak, dobra reklama jak film - dawkuje napięcie, informacje - tak by jak najdłużej przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów.
  8. kilka lat temu kupiłem coś podobnego, choć było podpiwniczone. Zapadła decyzja o rozbiórce.teraz w tym miejscu nowe stoi.
  9. dawniej upychano starymi gazetami, tynk po wyschnięciu delikatnie obstukujesz (palcem, rękojeścią śrubokręta) w miejscu puszki wydaje głuchy odgłos. w hurtowniach elektr dostępne są specjalne dekielki.
  10. W pełni popieram retro. Pamiętam jak wprowadzali oświellenie energooszczędne. jakież to ono cudowne miało być. Dopiero nieco później okazało się że najwięcej biorą na starcie. A chyba 2 dni temu w radiowej 1 był gość z jakiegoś instytutu gdzie owe były badane, deklarowana żywotność w/w żarówki to 10000 godzin, a z badań wynikło że żyją 3000 - 7000 h, a średnio 6000 h. Ale żeby do tego dojść trzeba lat. Zastanawia mnie co za kilka lat wyczytam na temat ledów. Sam mam w domu kilka, jeden trfiony, inne mniej.
  11. a co tu pisać, zamontowałem, działa, w domu ciszej i najważniejsze dla alergika to wydmuchuje na zenątrz. Trzeba się tylko przyzwyczaić do 9m rury. Kosztowało więcej niż jeździdełko ale jestem zadowolony
  12. jak istebna to góry, śliwowicą to oni się zajmują na pewno okulary też powinni mieć żeby jaki wiór do oka nie wpadł, ale po śliwowicy czy je znajdą?
  13. za rolety będę brał się w tym miesiącu ale jeszcze obwąchuję temat -wył schodowe mogąsłużyć jako zwykłe - faza w L -czasem jest taki przycisk koło kabla - naciskasz i wyjmujesz, jak nie ma to chwyć kabel kombinerkami przy wyłączniku i obracaj wyłącznikiem tam i z powrotem delikatnie je odsuwając - oś obrotów to oś kabla
  14. kilka rzeczy które przeszacowałem i leżą, pozbędę się za 50% ceny 1. listwa przyokienna BP13L250 z uszczelką i siatką, firmy bellaplast (www.bellaplast.com.pl) - nakleja się ją na okna,drzwi od zewn przy ocieplaniu metodą lekką mokrą. Bardzo przydatne - dzięki nim okna są zabezpieczone podczas prac a potem kompensują ew. pęknięcia na styku rama/elewacja. mam 15szt 2. bednarka ocynkowana 30 mm dł ok38m odbiór osobisty łazy k bielska białej
×
×
  • Utwórz nowe...