Skocz do zawartości

madey

Uczestnik
  • Posty

    2
  • Dołączył

  • Ostatnio

madey's Achievements

Początkujący

Początkujący (1/4)

0

Reputacja

  1. Podbijam wątek...ile w tej chwili wołają sobie firmy za podsypanie i zagęszczenie pospółki i wylanie na to chudego betonu? Uporałem się wreszcie z wilgocią murów więc czas na wylewki. Powierzchnia ok115 m2. Dom przedwojenny 1932r. Pozdrawiam
  2. Przerabiałem iniekcję w kamienicy w której mieszkam...niestety po wydaniu ogromnych pieniędzy na iniekcję i remont tynków w przyziemiu, na co wspólnota brała kredyt - wilgoć znów wyszła. Oczywiście w mniejszym zakresie, tynk mniej się sypie. Ale gdyby to była przestrzeń mieszkalna - totalna masakra. Gdy 2 lata temu kupiliśmy z żoną przedwojenny dom jednorodzinny od razu zacząłem szukać innych metod nauczony wcześniejszymi doświadczeniami. Zainteresowałem się metodą Printza. Przemawiała do mnie przejrzystość tego co się dzieje w trakcie prac. Nie ma tu możliwości, że ktoś wleje w mur nie to co trzeba, bądź za mało preparatu i będzie problem. Kilka miesięcy temu zakończyły się prace związane z podcinką. Odtworzono w domu izolację we wszystkich ścianach wewnętrznych i zewnętrznych. Dom jak stał - tak stoi, a ściany schną. Dostałem 30 lat gwarancji a cenowo wyszło porównywalnie do tego co proponowali magicy od iniekcji.
×
×
  • Utwórz nowe...