Skocz do zawartości

lowcaglow

Uczestnik
  • Posty

    16
  • Dołączył

  • Ostatnio

lowcaglow's Achievements

Początkujący

Początkujący (1/4)

1

Reputacja

  1. ja polecam przejrzeć stronę http://www.wybieramydom.pl/. Jest tam duży wybór, więc na pewno uda Wam się znaleźć coś odpowiedniego:)
  2. wiadomo, że każdy zrobi i tak jak będzie uważał, ale musze przyznać, że fora, na których ludzie doradza/odradzają sa skarbem, bo wiele razy zdarzyło mi się zmienić decyzję dotyczącą zakupu czegoś lub dokladniejszego przemyślenia,gdy ktoś powiedzial o włąsnych doswiadczeniach. JA te uważam, że kominek jest dobrym rozwiązaniem przy domu o malej powierzchni, tak więc polecam. Jeśli ktos ma wątpliwości co do rozwiązań przestrzennych, mogę polecić stronę http://www.wybieramydom.pl/. Tam można znaleźć różne rozwiązania i projekty, sam z tego korzystałem
  3. Fota jeest genialna:D:D jest to wanna dedykowana chyba specjalnie na potrzeby jakichś zamków i innych mega chat:P no ale jak ktoś wyżej zauważył - bogatemu zabronisz?:P 20 tysi za wannę, nawt gdybym miał taką kasę wolałbym dołożyć i kupić fajną furę
  4. lodówka side by side jest wskazana dla kilkuosobowych rodzin, bo wiadomo potrzeba wiecej jedzenia no i sila rzeczy wiecej miejsca. zwykla lodowka bedzie swietna do mniejszych kuchni, gdzie nie ma miejsca wstawic tej wiekszej, no i dla singli lub rodzin dwuosobowych. mi sie osobiscie podobaja bardzo te side by side:)
  5. Moim zdaniem to dobre wyjscie dla większej rodziny, to oczywiste. ale nie powiem świetny, robiacy wrazenie sprzet. no i potrzebna duza kuchnia, bo inaczej no way;)
  6. też jestem za indukcyjna. nagrzewa sie tylko tam gdzie potrzeba, mniejsze zuzycie pradu, enerogoszczednosc, wiele plusow. z garnkami tez nie ma takiej tragedii:)
  7. Własnie trzeba wziąc pod uwage wszystkie wymienione przez przedmówców cechy, nie tylko kształt. wazne,zeby wielkosc byla dostosowana do kubatury pomieszczenia:)
  8. Fajny temat, na pewno nie jednemu pomoże. kiedy my podejmowalismy decyzje o budowie tez mielismy mnostwo pytan:)dobrze, ze jest ktos kto moze na nie odpowiedziec:)
  9. dookładnie, lepiej ze tak powiem odkupić dom niż kupować od kogos kto buduje go z mysla sprzedazy...
  10. Bo z rodzina to ponoc najlepiej na zdjeciu sie wychodzi:P a tak na powaznie, to akurat my mielismy duuuzo szczescia w tym temacie, bo przyjaciel prowadzi firme, wiec wzielismy ich. i nie dosc, ze on dogladal naszej budowy jak swojej to jeszcze i my, wiec naprawde wszystko na wysokim poziomie:)moim zdaniem tylko z polecenia sie kogos bierze,bo inaczej to jest naprawde los na loterii.
  11. macie racje. nie ma sensu budowac olbrzymich kilurodzinnych wlasciwie domow, bo potem nie ma kto w nich mieszkac, dzieci wyjezdzaja na studia czy po prostu usamodzielniaja sie i raczej wyfruwaja z rodzinnego gniazda niz raczej w nim ostaja... zreszta,wiec co mowie, bo 10 lat temu tak wlasnie zrobilem. dlatego zdecydowalismy sie na niewielki dom, ktory pozniej nie bedsie olbrzymia przestrzenia...
  12. Ogrzewanie podłogowe najlepiej sprawdza się w łazience. Moja żona zawsze, kiedy wychodzi spod prysznica mowi, :jak dobrze,ze zdecydowalismy sie na to podłgowe ciepełko":D poza tym wcale nie wychodzi duzo drożej, a komfoer jest ogromny. Polecam!
  13. ja również opowiadam się na lateksową w konkretnych wnętrzach, które czesciej sa narażone na zabrudzenia. Sam pomalwoałem nią kuchnie i jestem zadowolony, a żona jeszcze bardziej;)
  14. Hmm, tak sobie myślę, że chyba pierwsza była miotła, taka pożądna na kiju i wiadro. A z takich poowedzmy bardziej domowych spraw, to zona kupila taki elegancki zestaw na przyprawy:D
×
×
  • Utwórz nowe...