Skocz do zawartości

kredka_mala

Uczestnik
  • Posty

    7
  • Dołączył

  • Ostatnio

kredka_mala's Achievements

Początkujący

Początkujący (1/4)

0

Reputacja

  1. Najlepiej mieć 2 łazienki jedna normalna, druga z bajerami Co do modelu i producenta, to rzeczywiście musi to być decyzja przemyślana. Ja zaufałam Laminexowi i nie żałuję tego
  2. Takie odprężenie relaks, a do tego była całkiem niedroga. Czytałam jednak, że nie można bez końca leżeć w bąbelkach, bo może to być szkodliwe, szczególnie dla tych, którzy mają problem z krążeniem..
  3. Według mnie najlepszym rozwiązaniem jest wanna z obudowanym prysznicem. Teraz ceny mogą się tak różnić, że trudno wybrać coś dobrego i taniego. Ja mam właśnie taką obudowaną wannę Dropp i cała rodzina jest z tego zadowolona
  4. Jeżeli wybierze się wannę dobrego, renomowanego producenta oraz systematycznie się wannę czyści, nie ma mowy o awarii lub zanieczyszczeniach. Moja znajoma ma wannę Scandispa i nie ma z nią żadnych problemów. Dużo zależy od marki!
  5. Jeżeli się wannę czyści regularnie to nic złego się nie dzieje. Wiadomo, gdy ktoś kupuje sobie taki bajer a potem zapomina o utrzymaniu higieny, to może kąpać się właśnie w jakimś syfie. Czytałam w internecie opinie różnych użytkowników i to tylko od higieny zależy przyjemność używania takiej wanny.
  6. Czy moglibyście napisać jakie produkty są dobre do czyszczenia takiej wanny? Kupiłam sobie niedawno Scandispa, ale zapomniałam dokładnie wypytać sprzedawcy czego używać, a po przeczytaniu różnych opinii na forach trochę się przestraszyłam... Jak często należy czyścić? Niektórzy piszą, że raz w miesiącu inni, że kilka razy w roku. Już się pogubiłam.
  7. Właśnie się zastanawiam nad kupnem tej wanny http://www.leroymerlin.pl/produkty/wanna-n...1275915573.html Cena jest rewelacyjna, aż za bardzo... Ale skoro są tutaj osoby, które już mają tę wannę, mam nadzieję, że rozwieją moje wątpliwości:)
×
×
  • Utwórz nowe...