Skocz do zawartości

kociord

Uczestnik
  • Posty

    33
  • Dołączył

  • Ostatnio

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

kociord's Achievements

Początkujący

Początkujący (1/4)

0

Reputacja

  1. Właściwie, to chodzi o jedno i drugie. Sam tego nie chcę kłaść i chociaż jeden znajomy oferował się z pomocą, ale wolę jednak, żeby to zrobiła profesjonalna ekipa.
  2. Pomału będziemy przystępować do remontu w domu. Jednym z założeń jest wymiana podłogi. Decyzja padła na podłogę drewnianą. Co do tego nie mamy wątpliwości. Kwestią otwartą pozostaje jednak, na co dokładnie się zdecydować, czym się sugerować? Jak wygląda sprawa z ofertą w Warszawie? To ostatnie również mnie interesuje. Wszelka pomoc mile widziana.
  3. teleskopowy to dobry wybór, lepszy od kominowego wg mnie, oprócz filtrów zwróć uwagę na sterowanie sensorowe (żeby się sam włączał) bo to jest ważne, zeby go nie musieć wysuwać, z tych które widziałem to dobry byłby ots 645 i
  4. bez przesady są też dobre piekarniki, vide integra smart dla przykładu a to że sprzęty agd się psują po jakimś czasie ma swoje rózne przyczyny
  5. ale trzeba przyznać, ze jest też coś takiego jak wrażenie, a system parowego czyszcenia akurat jest bardzo przydatny, ja tam nie mam nic przeciwko bajerzastej integrze smart ;)
  6. Na pewno nie radzę przepłacać za pralkę, nie kupuj niczego powyżej 1000zł bo to wywalone pieniądze. Ja mam amikę za 720zł od 2 lat i nie ma z nią żadnych problemów
  7. ja to bym na pralce próbował oszczędzać, ludzie kupują pralki za 2 tys a można juz dobra kupic za 700zl
  8. U nas jest od 5 lat okap amiki, kupiony na jakieś wyprzdaży za grosze i spisuje się bez zarzutu, tak więc nie kierowałbym się ceną a po prostu kupił okap
  9. No cóż, to tylko potwierdza, że Amika robi dobre piekarniki, bo Integra Smart, to też Amika ;) Gratuluję znajomości rzeczy gotowania
  10. na pewno ważny jest termoobieg, na pewno istotne są też prowadnice, ważne też jest jaki bedziesz mieć wyświetlacz i czy piekarnik się sam umyje (bo myć piekarnik to przekleństwo) Jakbym miał teraz kupować to kupiłbym integra smart
  11. Myślę, że usatysfakcjonuje Cie jakaś pralka slim, np AWE410L z amik bo one w tym przedziale cenowym są dobre
  12. Ja gotuję mało ale żona dość sporo To o czym mówi Rafał to prowadnice, już jestem po pierwszych próbach wyboru i faktycznie to jest obowiązkowy punkt programu. Oprócz tego termosonda, termoobieg i czyszczenie pyrolityczne. Czas na wybor modelu który to wszystko "ogarnie"
  13. Co do ciekawego czarnego agd kuchennego do zabudowy, to może jakies przykłady?
  14. Jakie macie AGD w łazience? Wszystko jednej firmy czy raczej każdy model to co innego? Macie w domu suszarnię/pralnię czy wszystko w łazience?
  15. A w kwestii piekarnika może jakies typy? Niekoniecznie konkretnych modeli ale może rozwiązań na które warto zwrócić uwagę? Kuchnia mała, rodzina 2+2.
×
×
  • Utwórz nowe...