Skocz do zawartości

klinkierbojs

Uczestnik
  • Posty

    18
  • Dołączył

  • Ostatnio

O klinkierbojs

  • Urodziny 09.08.1984

klinkierbojs's Achievements

Początkujący

Początkujący (1/4)

2

Reputacja

  1. Po pierwsze nie należy klinkieru smarowac przed fugowaniem(fugowałem już elewacje posmarowana wcześniej i rzeczywiście ...hmh nie było lekko,poza tym fuga tez powinna być zaimpregnowana )i tu nie ma znaczenia jakiego srodka uzyjemy.Po drugie lepszym rozwiązaniem są impregnaty hydrofobowe niz silikony czy olejki.Preparat hydrofobowy głęboko penetruje płytke az do pełnego nasaczenia i pozwala oddychać ścianie w przeciwienstwie do olejów które tylko lakierują powierzchnie przez co sa mniej trwałe.
  2. Lepiej troche poczekać(niekoniecznie do wiosny)komin musi byc suchy a zaprawa musi odparować ,najlepiej impregnuje sie w pogodny dzień
  3. Ja bym zastosował pomysł mhtyl-a i nie rozkuwałbym na początek duzej powierzchni,wyciągnąłbym pare cegiełek i zobaczył co sie dzieje (moze da rade cześc wyciagnąć reszte przepchać) .Jak rozkujesz bedziesz wiedział więcej
  4. możesz przykleić płytki z cegły rozbiórkowej lub recznie formowanej.POZDRAWIAM
  5. Ogrodzenie z kamienia -piękna rzecz,tylko furtke dałbym troszke szersza(im szersza tym lepsza).Wydaje mi sie ,że najlepiej skontaktować sie z dobrym kamieniarzem i on doradzi ci najlepiej jaki dobrać kamien ile tego kupić i przedstawi ci wycenę. POZDRAWIAM
  6. Oferujemy panstwu najwyzszej jakości kompleksowe usługi z zakresu murowania z cegły klinkierowej.wykonujemy elewacje, ogrodzenia, murki policzkowe, oporowe, kominy, kominki, łuki oraz wiele innych elementów które mozna wykonac z cegły klinkierowej.powierzone nam zlecenia wykonujemy zgodnie z zasadami sztuki budowlanej oraz zaleceniami producentów zapraw i cegieł co minimalizuje ryzyko powstawania tzw.wykwitów na klinkierze .Ale murowanie to nie wszystko, zapewniamy równiez profesjonalne wykonanie fugi która jest elementem niezwykle istotnym dla estetyki oraz szczelności całej elewacji czy ogrodzenia.Oferujemy równiez impregnacje elementów klinkierowych która chroni je przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznyh We wszystkie wykonywane przez nas prace wkładamy maksimum zaangażowania, profesjonalizmu i zdobytego doswiadczenia, poniewaz kazdy zadowolony klijent jest dla nas na wage złota..Nasza praca to fachowe doradztwo, wysoka jakośc wykonania, porzadek na budowie oraz zadowolony klijent. Zapraszamy do współpracy!!! tel 516 815 128 lub https://www.facebook.com/pages/Klinkier-Boj...3479371?sk=info
  7. "Jak chodzi o problem wilgoci podciąganej z gruntu to w przypadku ogrodzeń jest prawie nie do uniknięcia. Bardzo rzadko stosuje się izolacje poziomą " powiem tak ;obowiązkiem każdego wykonawcy biorącego sie za budowe ogrodzenia jest...wykonanie izolacji poziomej,jest to absolutnie podstawowa i nie podlegająca dyskusji czynnosc która nalezy wykonac.!
  8. cegła klinkierowa -estetyczne,trwałe ,efektowne ogrodzenie. POZDRAWIAM
  9. Oczywistym jest fakt że cegła jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż płytka .Tak samo oczywiste jest ,że cegła pełna jest mocniejsza niz cegła dziurawka.Natomiast miałem przyjemność murowania kominów z dziurawki(ostatnie warstwy z pełnej)i nic sie z nimi nie dzieje(wybór należy do ciebie).Zwróć uwage na prawidłowe wykonanie czapki z rowkiem odprowadzjącym wode,no i obowiązkowo impregnacja środkiem hydrofobizującym. POZDRAWIAM
  10. 160 zł m2 powierzchni licowanej ..(mhtyl no kurde wybacz ,ale na to jakie redakcja kasuje posty wpływu nie mam najmniejszego .A przy okazji czy pisanie z małej litery po znaku zapytania w języku polskim to nie jest błąd ortograficzny?) Pozdrawiam wszystkich uzytkowników ps nie czepiajmy sie szczegółów
×
×
  • Utwórz nowe...