Skocz do zawartości

Piec Heitz Eko-2 24kw


Recommended Posts

Witam Forumowiczów, czy ktoś może miał/ma jakieś doświadczenia, bądź wiedzę na temat pieca/piecy o nazwie HEITZ EKO 2 ? Jak wynika z opisu jest to piec z odrotową retortą, przystosowaną do spalania zarówno eko-groszku, miału oraz pelletu, a dodatkowo ma stały ruszt wodny z dosyć pokaźną komorą i dużym otworem załadunkowym. Mam okazję zakupić taki piec o mocy 24 kw z podajnikiem ślimakowym i tzw. pogodówką. Zastanawiam się nad nim z uwagi na jego uniwersalność, ale nie znam nikogo kto użytkuje takowy piec więc nie mam porównania. Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Cytat

Witam Forumowiczów, czy ktoś może miał/ma jakieś doświadczenia, bądź wiedzę na temat pieca/piecy o nazwie HEITZ EKO 2 ? Jak wynika z opisu jest to piec z odrotową retortą, przystosowaną do spalania zarówno eko-groszku, miału oraz pelletu, a dodatkowo ma stały ruszt wodny z dosyć pokaźną komorą i dużym otworem załadunkowym. Mam okazję zakupić taki piec o mocy 24 kw z podajnikiem ślimakowym i tzw. pogodówką. Zastanawiam się nad nim z uwagi na jego uniwersalność, ale nie znam nikogo kto użytkuje takowy piec więc nie mam porównania. Pozdrawiam





mam rozumiec ze chodzi o piec HEIZTECHNIK Q EKO DUO 24kw. ciekawy i bardzo uniwersalny piec prze to ze posiada pogodówke jest bardziej oszczedny bo dostosuje sie do warunków jakie panuja na zwenatrz poza tym ma ta mozliwosc ze mozna palic w nim wszystko. nie wiem jka jest z doplatami ale na OGNIWO na eko groszek sa doplaty. pozdrawiam
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...