Skocz do zawartości

Brutus / Domena


legu

Recommended Posts

  • 3 miesiące temu...
Cytat

Czy ktoś zaczął już może budowę Brutusa. Ja właśnie zdecydowałam się na projekt i budowę będę zaczynać dopiero latem, ale fajnie byłoby zobaczyć jakieś zdjęcia z realizacji.
Pozdrawiam i będę czekać z niecierpliwością na zdjęcia, na forum lub na maila: legu@o2.pl
icon_lol.gif


icon_cool.gif Też właśnie kupiliśmy projekt BRUTUS/Domena! My może zaczniemy na jesieni i również szukamy osób budujących ten domek. To jest nas już dwie osoby zainteresowane! Życzę bezproblemowej zealizacji projekyu i czekam na jakieś wiadomości! Pozdrawiam! icon_wink.gif
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

icon_cool.gif Też właśnie kupiliśmy projekt BRUTUS/Domena! My może zaczniemy na jesieni i również szukamy osób budujących ten domek. To jest nas już dwie osoby zainteresowane! Życzę bezproblemowej zealizacji projekyu i czekam na jakieś wiadomości! Pozdrawiam! icon_wink.gif




Witam KRP napisz proszę jakie zmiany naniosłeś w projekcie. Ja rozważam usunięcie wykusza. Projekt myślę uda mi się zakupić w tym tygodniu. A pierwsza łopata jak dobrze pójdzie też na jesień . A propos legu wybrał inny projekt ostatecznie. icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Witam KRP napisz proszę jakie zmiany naniosłeś w projekcie. Ja rozważam usunięcie wykusza. Projekt myślę uda mi się zakupić w tym tygodniu. A pierwsza łopata jak dobrze pójdzie też na jesień . A propos legu wybrał inny projekt ostatecznie. icon_biggrin.gif





Witam! W tym tygodniu idę do architekta w sprawie ew.zmian w projekcie. też zastanawialiśmy się nad likwidacją wykusza(można bez problemu) ale jak ostatecznie będzie-dam znać. Jak możesz to podaj adres e-mail. Odezwę się za kilka dni> Serdecznie pozdrawiam!!! icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Cytat

Witam wszystkich.
Mam zamiar też dołączyć do grona budujących brutusa, ale narazie jestem na etapie uzyskiwania pozwolenia na budowę czyli wszystkie przyłącza. Jestem ciekawy wjakich miastach się budujecie jeśli możecie to napiszcie.
Pozdrawiam i życzę wytrwałości.



Witaj zawias78!!!

naniosłeś jakies zmiany??? sam nie podajesz lokalilizacji swojej inwestycji. Mój dom powstaje niedaleko północnej stolicy lubuskiego.icon_biggrin.gif Powodzenia
Link do komentarza
Cytat

Witaj zawias78!!!

naniosłeś jakies zmiany??? sam nie podajesz lokalilizacji swojej inwestycji. Mój dom powstaje niedaleko północnej stolicy lubuskiego.icon_biggrin.gif Powodzenia




Witam wszystkich. Ja też właśnie zdecydowałam się na ten projekt. Również myślałam o tym, żeby zlikwidować wukusz, ale jeszcze sie wacham. Po za tym chciałabym coś pokombinować ze ściankami działowymi między pokojami i łazienką, żeby zrobić niewielką garderobę, gdyż brakuje mi jej w tym projekcie. My zaczynamy budowę dopiero na wiosne. Napiszcie jak wam idzie i na jakim jesteście etapie.
Link do komentarza
Cytat

Cześć wam.
Mój dom będzie z lokalizowany w łodzi. Narazie nie nanosiłem żadnych zmian ale muśle o wyprostowaniu lini dachu od strony tarasu tylko zastanawiam sie czy nie zaciemnie zbyt mocno tego pokoju. Ja też byłbym wdzięczny za jakieś zdjęcia z realizacji podaję kontakt do mnie adam.zawicki@wp.pl
pozdrawiam



wiem że jeden Brutus powstaje w Bochni.
Dzisiaj byłem u cieśli i jak zobaczył projekt to powiedział że droższego drewnianego stropu nie widział. Strop zawieszany na na kołkach wirconych w wieńcu o tej wysokości pożre mnie. Na szczęscie powiedział że możemy zamocować go tradycyjnie. więc uczulam wszystkich na ten element. co do dachu adaptujący architekt rownież dostrzegł że mogę ograniczyć swiatło. Możne wyrównać dach i wstawić staly świetlik -wg ciesli ale to chyba popsuje wszystko. Pzdr. Zdjęć na razie nie wystawiam bo mam same ławy. Optymistyczne jest to że ceny niektórych materiałów spadają. Hura!!! kto myśli o finansowaniu kredytem niech zasuwa do bnaku bo marze już skaczą a bedzie tylko gorzej.
Link do komentarza
Cytat

Witam wszystkich. Ja też właśnie zdecydowałam się na ten projekt. Również myślałam o tym, żeby zlikwidować wukusz, ale jeszcze sie wacham. Po za tym chciałabym coś pokombinować ze ściankami działowymi między pokojami i łazienką, żeby zrobić niewielką garderobę, gdyż brakuje mi jej w tym projekcie. My zaczynamy budowę dopiero na wiosne. Napiszcie jak wam idzie i na jakim jesteście etapie.




Witaj marao.
my ze spiżarki zrobiliśmy malą garderobe-bardziej szafę. a gdzie powstanie Twój wymarzony dom?
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...
Witam Ja startuję w marcu teraz zbieram materiały. Domek powstaje pod Bydgoszczą.

Zmiany jakie wprowadziłem w projekcie to:
Strop Teriva, likwidacja mniejszej łazienki i w całości przerobienie na garderobę, powiększenie dużej łazienki, likwidacja wcięcia w dachu, okno drzwi zostawiam tylko z salonu.

Zdjęć jeszcze nie mam. Wdzięczny będę za jakieś zdjęcia i uwagi na co muszę uważać i co jeszcze ewentualnie zmienić.

Pozdrawiam
Moj email: rater@wp.pl
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Witam Ja startuję w marcu teraz zbieram materiały. Domek powstaje pod Bydgoszczą.

Zmiany jakie wprowadziłem w projekcie to:
Strop Teriva, likwidacja mniejszej łazienki i w całości przerobienie na garderobę, powiększenie dużej łazienki, likwidacja wcięcia w dachu, okno drzwi zostawiam tylko z salonu.

Zdjęć jeszcze nie mam. Wdzięczny będę za jakieś zdjęcia i uwagi na co muszę uważać i co jeszcze ewentualnie zmienić.

Pozdrawiam
Moj email: rater@wp.pl



Ja też zamierzam kupic projekt Brutus na razie załatwiam pozwolenia.
Jaki jest kosztorys przy stropie Teriva ? też zamierzam robic strop teriva
Link do komentarza
  • 8 miesiące temu...
Witam wszystkich forowiczów.
Ja trochę z innej beczki mam do Was takie pytanko. Jak byście mogli mi podpowiedzieć, a najlepiej przysłać zdjęcia icon_smile.gif jak rozwiązaliście sprawe kanalizacji chodzi mi o zamaskowanie odpowietrzenia kanalizacji i redukcji, które w projekcie są ponad podłogą, ponieważ z projektu wynika, że niektóre ściany mają 12 cm. a rura wystająca z podłogi jest 16cm. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam i życzę szybkiego zakończenia budowy.
Podaje e-maila do kontaktu adam.zawicki@wp.pl
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 1 rok temu...
Witam,
Informacja dla zainteresowanych zakupem projektu "BRUTUS"

W specjalnej ofercie przygotowanej dla Państwa przez redakcje portali BudujemyDom.pl i WybieramyDom.pl otrzymacie Państwo powiększoną paczkę prezentów:
- dziennik budowy
- roczną prenumeratę miesięcznika Budujemy Dom
- półroczną prenumeratę miesięcznika Czas na Wnętrze
- bon o wartości 100 zł do wykorzystania na www.UrzadzamyDom.pl
- trzy tomy Informatora Rynkowego Budownictwa Jednorodzinnego
dodatkowo dla osób, które kupią projekt przygotowaliśmy upominki od naszego wydawnictwa:
- koszulka Budujemy Dom
- kubek Budujemy Dom

Promocji podlegają tylko zamówienia złożone przez stronę WybieramyDom.pl . Podczas składania zamówienia prosimy o podanie hasła:
"Forum Budujemy Dom"
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...