Skocz do zawartości

Maura / Archipelag


irenka

Recommended Posts

  • 4 tygodnie temu...
Cytat

czy ktoś buduje ;maurę;? jakie mogą być zmiany?


Witam?!
A dlaczego chcesz zamieniać garaż z kuchnią? Nie lepiej mieć kuchnię koło salonu? Można ewentualnie zamówić lustrzane odbicie.
No ale jak tam sobie życzysz.
Myślę, że ze zmianami w projekcie nie byłoby problemu.Twój projektant adoptujący projekt musi jednak "doprojektować " ścianę pomiędzy salonem a garażem no i oczywiście lawę fundamentową pod nią. Biuro projektowe standardowo wysyła zezwolenie na zmiany ale byłoby dobrze, gdybyś przemyślała dokładnie sprawę i telefonicznie lub e-mailowo poinformowała biuro architektoniczne jakie zmiany chciałabyś zrobić - aby przysłali zezwolenie na Twoje zmiany.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Maura-jest ciekawym projektem ,po zamianie garażu na kuchnię zwydzieloną spiżarnią zyskuje się duży salon z jadalnią.Część nocna jest oddzielona.Na poddaszu mamy 2 pokoje i . można zrobić w miejscu łazienki pokoik a na stryszku łazienkę z małą suszarnią powiększając powierzchnię pomieszczenia przez dodanie lukarny o ok. 4m. Na dole mamy jeszcze w części dziennej osobną toaletę i pomieszczenie gospodarcze a w cz. nocnej łazienkę PRZEJRZAŁAM SETKI PROJEKTÓW lecz ten po zmianach ma wszystko.poszukuje kontaktu z budującymi Maurę .
Link do komentarza
Cytat

Maura-jest ciekawym projektem ,po zamianie garażu na kuchnię zwydzieloną spiżarnią zyskuje się duży salon z jadalnią.Część nocna jest oddzielona.Na poddaszu mamy 2 pokoje i . można zrobić w miejscu łazienki pokoik a na stryszku łazienkę z małą suszarnią powiększając powierzchnię pomieszczenia przez dodanie lukarny o ok. 4m. Na dole mamy jeszcze w części dziennej osobną toaletę i pomieszczenie gospodarcze a w cz. nocnej łazienkę PRZEJRZAŁAM SETKI PROJEKTÓW lecz ten po zmianach ma wszystko.poszukuje kontaktu z budującymi Maurę .


Pani IRENKO ja też jestem zainteresowany MAURĄ.Moje zmiany między innymi polegają na tym że z jednego pokoju chciałbym zrobić kuchnie na rzucie jest to nr.9. Najbardziej martwią mnie schody. icon_sad.gif
Link do komentarza
WITAM. Też martwią mnie schody bo są jednobiegowe tzw. młynarskie i moą bć strome.Zastanawimy sią nad ich zmianą. Chcemy przedłużyć ścianę salonu w kierunku korytarza 8 i schody zrobić łamane a przejście do korytarza po nimi.trochę dużo tych zmian lecz decyzję podejmę po konsultacji z biurem projektowym.interesuje mnie również z Horyzontu Lawenda 2 i Supernoval ecz to jest w rezerwie-irenka
Link do komentarza
Cytat

Pani IRENKO ja też jestem zainteresowany MAURĄ.Moje zmiany między innymi polegają na tym że z jednego pokoju chciałbym zrobić kuchnie na rzucie jest to nr.9. Najbardziej martwią mnie schody. icon_sad.gif




Witam ARCZI.Schody są jednobiegowe i mogą być strome planujemy też zmiamę na łamane lecz jak to wyjdzie zobaczymy po konsultacji z architektem..Interesujący jest też projekt z horyzontu-lawenda 2 i supernova.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Witam !!!!!!!! Pani Irenko Lewanda II jest domem bardzo ładnym ale i bardzo drogim.Myślę że duzo droższym od Maury. Okna będą bardzo drogie i tyle tych wykuszów.Czy może Pani coś znalazła dotyczącego Maury ? Może jakieś zdjęcia ?
Czekam na odp. icon_biggrin.gif
Link do komentarza
[quote name='ARCZI' post='21927' date='9 02 2008, 23:38 ']Witam !!!!!!!! Pani Irenko Lewanda II jest domem bardzo ładnym ale i bardzo drogim.Myślę że duzo droższym od Maury. Okna będą bardzo drogie i tyle tych wykuszów.Czy może Pani coś znalazła dotyczącego Maury ? Może jakieś zdjęcia ?
Czekam na odp. icon_biggrin.gif[/qu Witam.Niestety nie mamy żadnych zdjęć.Po @mailowej korespondencji z biuerm projektowym można dostać dodatkowe rzuty na których są widoczne schody .można policzyć stopnie.Adresów osób które budowały Maurę też nie udostępnią ze względu na ochronę danych.zastanawiamy się nad projektem Domu przy Zamkowej lub Akacjowej -obydwa są oparte na tym samym projekcie,z GALERII DOMÓW arch. Paweł Boduch.Wszystkie pomieszczenia są na jednym poziomie ,ciekawy układ ,możliwość adaptacji poddasza -nawet w 2-etapie.,przy obecnym kącie dachu jest to ok.51mpu a przy podnesieniu ścianki kolankowej o jeden pustak{25cm.} to 75mpu .Można dostawiać dowolnie garaż ,wiatę lub pom.gospodarcze.Schody są dwubiegowe łagodne i można je umieścić w miejscu drugiej łazienki w holu zaraz za wiatrołapem. a pod nimi będzie jeszcze Wc.Prosta bryła .nieskąplikowany dach =dom energooszczędny.Na stronie www.projektdomu.pl można zamówić bezpłatny katalog.DOMY PEŁNE SŁOŃCA {cały b. ciekawy} Gody uwagi jest też Dom na Jesionowej-130m gdzie można dostawić garaż. POZDROWIENIA
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...