Skocz do zawartości

Dandys / Domena


Leemka

Recommended Posts

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Planuje w niedługim czasie budowę domu, wstępnie zdecydowałam się na projket Dandys ale chciałabym poznać opinie innych osób, może ktoś już wybudował ten dom i może służyć radą?




DANDYS- REALIZACJE!!!
jeśli chcesz obejrzeć ten domek z realizacji wejdz na tę stronkę:

forum.muratordom.pl/prosze-o-opinie-projektu-dandys,t80506.htm?highlight=dandys

tu są fotki z realizacji:

www.ifb.com.pl/dandys

www.kolodziejowie.pl/Site/Budowa.html
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
Witam wszystkich budujących Dandysa lub noszących się z zamiarem kupna tego projektu.
Wybraliśmy wspólnie z mężem Dandysa z podwójnym garażem. Dom jest piekny, ale ........ .
No własnie to ale! Mamy już pozwolenie na budowę, ale z faktu zbliżającej się zimy przesunęlismy budowę na wiosnę. Na dzień dzisiejszy jestem przerażona całą tą checą z budową. Im dalej w "las" tym większe lęki i problemy. Na dzien dzisiejszy jestem na razie na etapie szukania ekipy budowlanej. Może ktoś z Was podeśle mi jakieś namiary na budowlańców. Jestem z Olsztyna woj. warmińsko-mazurskie. Będę wdzięczna za każdą wskazówkę.
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
witam wszystkich! Mam taką malutką prośbę. Budujemy z mężem domek z projektu DANDYS. I teraz przyszedł czas na zrobienie elewacji zewnętrzenej i właśnie mamy z tym problem bo nie wiemy jaki kolorek wybrac i wogóle jak go wykończyc. Może ktoś ma jakieś pomysły? Bardzo proszę o zdjęcia icon_smile.gif. Mogą byc zdjecia domków innych ptojektów icon_smile.gif. Z góry dziekuje. icon_surprised.gif
Link do komentarza
icon_surprised.gif
Cytat

witam wszystkich! Mam taką malutką prośbę. Budujemy z mężem domek z projektu DANDYS. I teraz przyszedł czas na zrobienie elewacji zewnętrzenej i właśnie mamy z tym problem bo nie wiemy jaki kolorek wybrac i wogóle jak go wykończyc. Może ktoś ma jakieś pomysły? Bardzo proszę o zdjęcia icon_smile.gif. Mogą byc zdjecia domków innych ptojektów icon_smile.gif. Z góry dziekuje. icon_surprised.gif



Witam,

My z Żonką też mieliśmy z tym problem!. Trzymaliśmy się projektu ( naprawdę zrobiliśmy niewielkie zmiany), ale z elewacją to się głowiliśmy (elementy wykończenia, rodzaj tynku, kolor). Jakoś z tego wybrnęliśmy - sami zobaczcie - zapraszamy do galerii i ewentualnie na forum Muratora, gdzie o budowie pisałem dłużej, tutaj dopiero startuję , chociaż budowę już powoli kończę, może coś zaczerpniecie z naszego rozwiązania,podaję link do muratora:

http://forum.muratordom.pl/poszukuje-zdjec...,t66620-660.htm

pozdrawiam:

Darek
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...