Skocz do zawartości

koszt budowy malego domu


Recommended Posts

  • 3 tygodnie temu...
Cytat

wWitam zamierzam budowe malego parterowego domu okolo 82metry . ChciaLbym sie dowiedziec jakie sa mniej wiecej koszta stanu surowego zamknietego na dzien dzisiejszy.Dziekuje bardzo




Witam.....
U mnie w Lesznie Wlkp. to za metr trzeba liczyc ok 2500zl....a znam domy co sa z odrobina luksusu w srodku i m.kw=3000zl....

Zalezy z czego chcesz budowac, sam czy firma i jak szybko chcesz wybodwoac ten domek icon_smile.gif
Ale mysle ze okolice 200 tys zl to tak minimum, oczywiscie nie liczac zakupu dzialki jesli nie masz icon_smile.gif
Pozdr.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Witam. Na dzień dzisiejszy domy wznoszone w konstrukcji stalowej są oddawane w cenie 2000 zł brutto za 1mkw. Cena nie zawiera kosztu wykonania fundamentów. Podana cena jest cena deweloperów, a to znaczy, że można ją obniżyć. Dużo rzeczy przy takiej technologii tak naprawdę można zrobić samemu. Zapraszam na www.amtech.com.pl . Pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

Witam. Na dzień dzisiejszy domy wznoszone w konstrukcji stalowej są oddawane w cenie 2000 zł brutto za 1mkw. Cena nie zawiera kosztu wykonania fundamentów. Podana cena jest cena deweloperów, a to znaczy, że można ją obniżyć. Dużo rzeczy przy takiej technologii tak naprawdę można zrobić samemu. Zapraszam na www.amtech.com.pl . Pozdrawiam


Witam serdecznie:)
Ja buduję dom w okolicach Warszawy i za stan deweloperski płacę ok 2100 zl.za metr powiezchni użytkowej stan surowy zamknięty to ok. 1500 zl. za powiezchnię użytkową domu. Oczywiście ceny są różne ale na moje oko a trochę przewertowalam informacji i firm za 140 000 zł. postawisz domk w stanie surowym zamkniętym. Nie daj się naciągać na ceny bo materialy już są tańsze i szukaj pożądnej firmy. Negocjuj cenę a napewno się wyrobisz.Powodzenia kariba
Link do komentarza
Witam Klubowiczów.
Nie licząc kosztów działki / 100 tys/ dzis mamy już wylewki,czyli stan surowy zamknięty dla scisłości instalacje elektryczną co ,wodę i kanalizę, tynki gipsowe i wylewki na podłogach,tarasie i schodach zewnętrznych ,całośc kosztów przy 204 m2 245 tys.Są to koszty dokumentacji ,wszystkich uzgodnień ,adaptacji projektu i budowy domu łącznie z ogrodzeniem działki na czs budowy..Czyli jakieś 1200 zł. za m2
Pozostały: ocieplenie stropu nad piętrem ,rigipsy,urzadzenie łazienek,położen ie podłóg,malowanie,schody na piętro i ocieplenie zewnątrz budynku.Na końcu zagospodarowanie działki 1000 m2 minus budyunek i i płot od ulicy z podjazdem do garażu.We wrześniu koniec budowuy.Mam kupiony materiał na ocieplenie wew. i zewnątrz domu w wydanej kwocie.Dom Wezyr 2 zbudowany z ceramiki ,dach bogen ceramiczny.
Na resztę musi starczyć 100 tys.
pozdrawiam Halszka
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
A ja mam takie pytanie?
Czy cena 290 000 zł to duzo za dom w stanie surowym zamkniętym (dach betonowy Brass, okna, brama garażowa, tynk zewnętrzny, bez drzwi głównych a w środku tylko ścianki, instalacje pod domem po domu trzeba rozprowadzić- chyba wszystko:)), w tym cena działki o powierzchni ok 590 m2, dom o powierzchni użytk. 120m w woj. śląskim icon_confused.gif:
Ach nie napisałam że to bliźniak ale z delatacją.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...