Skocz do zawartości

Aranżacja dużego pokoju ze skosami


Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie

Planujemy z małżonką zrobić małe odświeżenie pokoju. Nic nadzwyczajnego - odmalowanie ścian, przemeblowanie, żeby
zmienić coś w życiu icon_smile.gif.

Czy znalazłby się ktoś kto pomógłby nam zaplanowac jak to zrobić? Oczywiście za opłatą - tylko proszę nie zastrzelcie Nas, bo
budżet nie jest duży a mamy też dziecko małe.

Jeśli znalazłaby się się chętna osoba to mogę porobić zdjęcia pokoju, mebli które mamy i opisać co się nam podoba.

Chociaż jesteśmy raczej z ludzi, którym podoba się praktycznie każda profesjonalna wizualizacja.

Pokój jest 6 x 6 metrów ze skosami z obu stron (nadbudowa nad garażem). Zwykły dobór kolorów, może jakieś pseudo
drewniane belki pod sufitem. Raczej bez imitacji cegły. Kolory raczej normalne i bez żadnej pstrokacizny, ew jakiś ciekawe ale skromne
dekoracje/aranżacje na ścianach.

Z góry dziękuję ze ewentualne zainteresowanie.

Mail do mnie phanteon2@tlen.pl

Pozdrawiamy
Link do komentarza
  • 10 miesiące temu...

Może jak nie chcecie dużych zmian to samemu warto coś pokombinować, można podpatrzyć dużo fajnych rzeczy w internecie i na pewno sporo zaoszczędzicie :) Bardzo proste, nowoczesne wnętrza można wyczarować bez większego problemu. Ja mogę polecić w związku ze skosami worki sako. Sama mam jeden skos u siebie i właśnie tam wstawiłam taki worek - wykorzystałam przestrzen a siedzi się na tyle nisko ze skos nie przeszkadza :) mogę polecić sprawdzone od pufolandia.com.pl. To tyle jeżeli chodzi o pomysły, na pewno poradzicie sobie i będzie pięknie :)

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...