Skocz do zawartości

Meble kuchenne Warszawa


Recommended Posts

Gdzie kupowaliście meble kuchenne w Warszawie? Korzystaliście z sieciówek, marketów czy zamawialiście bezpośrednio u stolarza?
Po świętach, a właściwie po nowym roku planuję zabrać się za remont i rozglądam się w temacie. Albo może orientujecie się czy przed świętami takie firmy też robią jakieś promocje na meble? Bo może wtedy opłacałoby mi się zamówić?
Link do komentarza
Kilka lat temu gdy budowałem dom też szukałem firmy która mi wykona meble. Odwiedziłem kilka firm zajmujących się wykonywaniem kuchni. Firmy takie mają swoje biura/studia w różnych centrach handlowych i budowlanych. Z każdej firmy wychodziłem potwornie poirytowany gdyż zanim pokazałem mój projekt, pomieszczenie powiedziano mi że same meble będą kosztowały (i tu zaskoczyła mnie zgodność ofert) min 20-25 tys zł. Nikt nie zapytał mnie o materiał, wielkość kuchni lub jakiekolwiek inne elementy kuchni. W efekcie robiłem meble u stolarza i wszystkiego wyszło 10 tys zł (2006 rok).
W cenie były fronty z drewna, uchwyty relingi ze stali szczotkowanej, solidne szuflady, wszystkie szuflady i drzwi na systemie Blum, stół. W tej cenie stolarze wszystko zmontowali, zainstalowali sprzęt do zabudowy (zmywarkę, kuchenkę elektryczną, wywiew). Uważam więc że warto szukać bezpośrednio u wykonawcy bo studia muszą zarobić na swoje pomieszczenia a w efekcie i tak pracę wykona wynajęty przez nie stolarz, tylko że prowizja studia wyniesie 100% wartości mebli.
Pomimo iż budowałem kilka lat temu teraz obserwuję że ceny materiałów i usług budowlanych wróciły do tamtego poziomu więc może w zakresie tego typu usług będzie podobnie.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...