Skocz do zawartości

Nastka / Archipelag


leszek2307

Recommended Posts

Witam Wszystkich icon_cool.gif
posiadających wybudowaną Nastkę, budujących i zamierzających budować ten piękny dom.
Jeżeli chcesz przedstawić swoje spostrzeżenia, uwagi i osiągnięcia to zapraszam do wypowiedzi.
Ja rozpocząłem budowę 02.06.2006 r. W tej chwili jestem na etapie wykańczania kominów i dachu, a do końca października chcę osiągnąć stan zamknięty. Budowa przysporzyła trochę problemów do rozwiązania, ale efekt który powoli powstaje jest wspaniały.

DSC01446.jpg

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie temu...
Witam serdecznie
Przepraszam, ale nie miałem włączonego automatycznego powiadamiania i dopiero teraz tu zajrzałem.
Mój mail leszek2307@wp.pl.Jeżeli macie jakieś pytania to chętnie odpowiem lub doradzę, tylko proszę o konkretne pytania. icon_smile.gif icon_wink.gif
forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=53690&highlight=nastka
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
Witam budujących ten urzekający domek icon_wink.gif
Zakupiliśmy z żoną ten projekt i z niecierpliwością czekamy na pozwolenie na budowę(czy to musi tyle trwać?)Co do zmian(jeśli można to tak nazwać) w projekcie to tylko kąt nachylenia dachy musieliśmy zmienić na 45 stopni,takie warunki zabudowy,i na górze w "pralni"musi być okno.Poza tym domek zostawiamy bez zmian.Na naszą działkę pasuje idealnie :)Nie wiemy jeszcze do końca w jakiej technologi wybudować ,myślimy o systemie Xella .Za wszelkie sugestie i porady będziemy bardzo wdzięczni.
Pozdrawiamy gorąco....
Link do komentarza
  • 7 miesiące temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 1 rok temu...
Cytat

Witam Wszystkich icon_cool.gif
posiadających wybudowaną Nastkę, budujących i zamierzających budować ten piękny dom.
Jeżeli chcesz przedstawić swoje spostrzeżenia, uwagi i osiągnięcia to zapraszam do wypowiedzi.
Ja rozpocząłem budowę 02.06.2006 r. W tej chwili jestem na etapie wykańczania kominów i dachu, a do końca października chcę osiągnąć stan zamknięty. Budowa przysporzyła trochę problemów do rozwiązania, ale efekt który powoli powstaje jest wspaniały. [attachment=246:attachment]




Witam,
wiem, ze minęło trochę czasu od postu, ale teraz ma Pan pełen obraz dotyczący budowy tego domu.
Jestem bardzo zainteresowana tym projektem.
Proszę o info na maila (ulazimna@wp.pl) dotyczące przebiegu budowy, kosztów poszczególnych etapów (pewnie będą rózne od tych teraz ale chciałabym mieć ogólny pogląd) i moze jakieś zdjęcia
dziękuję
aha jak się mieszka po tych 3 latach?
Link do komentarza
Cytat

Witam,
wiem, ze minęło trochę czasu od postu, ale teraz ma Pan pełen obraz dotyczący budowy tego domu.
Jestem bardzo zainteresowana tym projektem.
Proszę o info na maila (ulazimna@wp.pl) dotyczące przebiegu budowy, kosztów poszczególnych etapów (pewnie będą rózne od tych teraz ale chciałabym mieć ogólny pogląd) i moze jakieś zdjęcia
dziękuję
aha jak się mieszka po tych 3 latach?


Co tu pisać icon_biggrin.gif mieszka się wspaniale icon_biggrin.gif
Link do mojego forum podany jest powyżej, dalej aktualny i powinny tam być prawie wszystkie informacje.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...