Skocz do zawartości

gnusmas

Uczestnik
  • Posty

    41
  • Dołączył

  • Ostatnio

gnusmas's Achievements

Początkujący

Początkujący (1/4)

0

Reputacja

  1. Taka w końcu jest chyba idea Knaufa starają się być w 100% proekologiczni Z tym, że oczywiście nie tracąc przy tym wszelkich właściwości izolacyjnych
  2. Ja kupowałem w Tomaszowie w hurtowni EZBUD. Ale na stronie Knaufa jest cała lista (tam ja znalazłem w swojej mieścinie) LISTA SKLEPÓW
  3. [quote name='ZamknieteDrzwi' date='20.06.2012, 13:00 ' post='294345' Może ktoś ostatnio miał okazję odwiedzić supermarkety i napisze czy są tam fajne promocje? Bo teraz zaczynają się one także w sklepach internetowych,gdzie wiele rzeczy możemy kupić w atrakcyjnej cenie. [/quote] W dużych hurtowaniach budowlanych można czasem znegocjować cenę lepiej niż te promocyjne z marketów Ja tak miałem w wełną Kanufa przy ocieplaniu
  4. Z tym, że chyba ta nie jest produkowana z surowców wtórnych
  5. Ja się teraz też zastanawiam nad jakimś alternatywnym ogrzewaniem w domu... Mam piec olejowy Viessmann'a i rocznie za olej wychodzą bajońskie sumy... Do mojej ulicy nie ma podciągniętego gazu więc póki co nawet przeróbka palnika nie wchodzi w grę. Nie wiem za bardzo jakim kierunku się skłaniać w tym wypadku
  6. To samo połączenie co u mnie !
  7. Proekologiczna to żadna inna wełna chyba nie jest jak ta
  8. Ja w ten sposób właśnie rozpocząłem swoją przygodę z ekologią w budownictwie !
  9. Certyfikaty jak certyfikaty. Knaufa miała certyfikat Eurofins gold czy jakoś tak. Najlepszym certyfikatem jest własne zdanie i osób które już używały danego produktu, bo z tymi certyfikatami to różnie bywa...
  10. A możesz powiedzieć coś więcej? Jakiej wełny użyłeś? Ocieplałeś domek mieszkalny?
  11. Może nie w supermarkecie ale też promocja ;D Na www.akcjaekoszkola.pl są kupony promocyjne na wełnę Knaufa (co dziesiąta gratis) Jak ktoś zamierza ocieplać to na pewno się przyda! Pozdrawiam
  12. Ja ocieplając się w ubiegłym roku Knaufem dowiedziałem się, że ona wilgoci z powietrza nie absorbuje wcale. Tylko że Knaufa jest robiona inną metodą - ekologiczna i nie ma takiego składu jak klasyczna.
  13. Ocieplając dach radziłem się na 4 forach a to drugi mój temat. Miało być 20+10 a finalnie poszło tylko 20cm. Co do szczegółów o budynku, co chciałbyś wiedzieć?
  14. Jak szukasz ekologicznej wełny to z tego co mi wiadomo tylko jedna firma ją robi to za dużo się nie naszukasz Jeśli chodzi o pylenie to względem zwykłej wełny różnica jest diametralna (można bez obawy ją sobie macać gołymi rękoma )
  15. Ojojoj ależ mnie tu dawno nie było! Zima minęła, ciepło utrzymywało się w domku świetnie Knauf dał radę! Dziękuję wszystkim za pomoc przy ocieplaniu!
×
×
  • Utwórz nowe...