Skocz do zawartości

ewiq0

Uczestnik
  • Posty

    1 326
  • Dołączył

  • Ostatnio

  • Dni najlepszy

    1

ewiq0 last won the day on marca 2 2020

ewiq0 had the most liked content!

Aktyw

  • Punkty pozostałe
    107

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

ewiq0's Achievements

Ostoja forum

Ostoja forum (4/4)

23

Reputacja

  1. W punkt [emoji1319][emoji1319][emoji1319] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. No to ja to zrozumiałam, że nie możecie na jeden dzień tylko z noclegiem i koniecznie 4 mocne piwa [emoji481] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Nooooo już się martwiłam gdzie Cieszki [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Już nucę…to razem będziemy śpiewać [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. A kiedyś na zlotach było nudno??!! Nie sądzę [emoji38][emoji16][emoji2957] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Serio go nie widziałam [emoji38] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. A to tego nie pamiętam [emoji2960] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Marcin zapomniałeś dodać o jednej atrakcji…basen!!!! Nawet z odkurzaczem czyszczącym [emoji2960] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. No to myyyy tym razem ewiq0 + ukochany i chyba koniec…..tak tak chyba nastał ten moment, ale jakby nastąpiły jakieś zmiany to dam znać Juuuuupiiiii ale się cieszę [emoji1320][emoji1319][emoji1320][emoji1319] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk No oczywiście jak zawsze [emoji1320][emoji1319] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Dzięki Droga forumowa Rodzino….ależ było pięknie…jeśka musi być, nieważne gdzie ważne, że z Wami….dzięki Redakcji za super dzień „zamkowy”. Już tęsknię to następnego spotkania [emoji1666]🫶[emoji847] Michał jesteś nieoceniony w organizacji to myśl nad jesienią [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. A tak było 5 lat temu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Michał….my będziemy ławy góralskie zwiedzać i sprawdzać czy wygodne…. Wysłane z iPhone za pomocą TapatalkA pizza to też cenna informacja, bo Ignacy na pewno nic zjadliwego na ławach nie znajdzie hahahaha Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Dzięki za info, my już A1 więc tak jak napisałeś Woźniki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Dzięki za info, my już A1 więc tak jak napisałeś Woźniki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Dzięki za info, my już A1 więc tak jak napisałeś Woźniki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Wow a chciałam zapytać czy może bus zrobiła mniam uwielbiam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
×
×
  • Utwórz nowe...