Skocz do zawartości

eRzecznik Adam Sztabach

Uczestnik
  • Posty

    33
  • Dołączył

  • Ostatnio

eRzecznik Adam Sztabach's Achievements

Początkujący

Początkujący (1/4)

0

Reputacja

  1. Bardzo chętnie zobaczę jak to wszystko Panu wyszło. Także życzę szczęśliwego Nowego Roku Pozdrawiam Adam Sztabach eRzecznik firmy Knauf Insulation
  2. Rozumiem, co do wyboru wełny to jest bardzo dobry, ponieważ produkty z grupy Classic przeznaczone są do ogólnego zastosowania. Również jak Pan sam napisał 20 cm to trochę mało, wiele osób poleca położenie 30 cm, aczkolwiek jest Pan zadowolony a to najważniejsze. Mam nadzieję, że tak pozostanie
  3. Zauważyłem, że na forum są osoby, które nie są przekonane co do ekologicznej wełny oraz jej właściwości. Jeżeli padną pytania dot. produktu chętnie odpowiem i napiszę więcej na jej temat. Dodam tylko, że tak jak pisał Pan gnusmas potwierdzono to uzyskaniem certyfikatu Eurofins GOLD( innych również). Pozdrawiam Adam Sztabach eRzecznik firmy Knauf Insulation
  4. Panie gnusmas widzę, że wykonał Pan izolację jednowarstwową i chciałem zapytać z ciekawości jakiej grubości wełny użyto? Adam Sztabach eRzecznik firmy Knauf Insulation
  5. Co do grubości wełny to już wcześniej wspominałem, że najlepszym i najczęściej polecanym rozwiązaniem jest położenie 30 cm. Oczywiście jest to Pana wybór, więc czekam na informację, czy w Pana odczuciu starczyło 20 cm. Jeżeli chodzi o wybór wełny jest bardzo dobry, gdyż produkty z grupy Classic przeznaczone są do ogólnego zastosowania. Pozdrawiam Adam Sztabach eRzecznik firmy Knauf Insulation
  6. Ciekawe – czyli nie jest ważne czy teza jest słuszna, czy też nie. A jak ktoś napisze tezę (stwierdzenie) nieprawdziwe, to nie należy tego prostować? Ten (taki) pogląd wiele wyjaśnia – będą go w miarę potrzeby cytował. [/quote] Oczywiście, że jest ważne ale zarówno Pan jak i poprzednik wiecznie się z nikim nie zgadzacie. Skoro Panowie tacy mądrzy może niech spółkę założą i doradzają. Chociaż z takim nastawieniem do ludzi marnie to widzę. Nigdy nie zauważyłem, aby w sposób normalny coś Panowie wyjaśniali w momencie popełnienia błędu tylko naskakiwali na tą osobę, udzielali ironicznych wpisów na temat wiedzy i męczyli pytaniami, które na dobrą sprawę są zadawane w taki sposób, że chyba Panowie tylko się rozumieją.
  7. Z tego co widzę to Pan Barbossa chyba zawsze musi się do kogoś "przyczepić" i zamęczać swoimi pytaniami. Tylko wie Pan, to jest forum i tak naprawdę każdy może pisać co chce i wygłaszać swoje zdanie a Pana to nie powinno obchodzić a tym bardziej to tego się czepiać. Zresztą sam mogę powiedzieć, że ciężko się z Panem dogadać i zrozumieć. Adam Sztabach eRzecznik firmy Knauf Insulation
  8. Drodzy forumowicze już pisałem, że nie zauważyłem braku podpisu co zostało oczywiście zmienione. Nie było to celowe, gdyż na innych forach nie ukrywam jakiej firmy jestem rzecznikiem. Jeżeli temat brzmi "Czy wełna mineralna jest bardziej naturalna od styropianu?" a ja zajmuję się przekazywaniem informacji na temat wełny to czemu mam nic nie napisać? To nie jest moja sprawa, że osobom, które siedzą na tym forum tylko po to by wygłaszać wciąż te same opinię -a tym bardziej nie na temat- to nie odpowiada. Mogę zapewnić, że mimo tylu wpisów negatywnych co do mojej osoby, które spowodowane były jedynie brakiem podpisu nie zaprzestanę udzielać się na zagadnienia dot. wełny. I jeszcze raz podkreślam ja nikogo nie namawiam do kupna wełny ECOSE lecz informuję, że takowa jest dostępna na rynku.
  9. Pani daggulka jeżeli ktoś siedzi na tym forum tylko po to, aby obrać sobie jedną osobę, którą się "szpieguje" po innych forach i jest się dociekliwym to może jeszcze agencję detektywistyczną wynająć trzeba albo lepiej zawód zmienić. Panie adiqq widzę, że w dalszym ciągu ma Pan problem, że taka wełna ECO istnieje tylko nie wiem czemu. Inne produkty też Panu przeszkadzają? Panie nydar1957 nie wiem skąd ma Pan informację, że potrzeba więcej energii do wyprodukowania wełny, ponieważ raczej żadna firma nie zdradzi takich danych. Po drugie wełna Ecose produkowana jest zgodnie z zasadami rozwoju zrównoważonego oraz posiada Deklaracja środowiskowa III typu „EPD”. Wełna jest produktem hydrofobizowanym więc nie wchłania wilgoci a jeżeli pomieszczenie jest z taką tendencją to i styropian nie będzie spełniał swej funkcji. Wełny oczywiście pylą lecz ta, o której piszę w o wiele mniejszym stopniu. Jeżeli chodzi o parametry jednego i drugiego to może na początku mają podobny lecz później nie trzymają swoich współczynników. Również styropian jest palny oraz nie zapewni tak dobrej izolacji akustycznej.
  10. Witam, odpowiadając na Pana pytane na rynku dostępna jest ekologiczna wełna produkowana w technologii ECOSE. Produkt otrzymał certyfikat na najwyższym poziomie Eurofins GOLD, potwierdzający, że wełna reaguje w 0,000% z powietrzem. Nie zawiera ona takich substancji jak formaldehyd, akryl oraz fenol. Łatwiejsza jest także w montażu, ponieważ nie mamy uczucia swędzenia oraz nie pyli tak jak tradycyjne wełny. Chętnie odpowiem na inne pytania Pozdrawiam Adam Sztabach eRzecznik firmy Knauf Insulation
  11. Jeżeli szuka Pani wełny, którą montuję się przyjemniej oraz, która jest bezzapachowa polecam zapoznanie się z wełną produkowaną w technologii ECOSE. Chętni odpowiem na inne pytania. Pozdrawiam
  12. No tak Pan z całą pewnością jest nie omylny. W takim razie gratuluję tejże umiejętności. Cieszę się bardzo z faktu, że interesuję się Pan tak zawzięcie moją osobą- wręcz mi to schlebia, ponieważ jeszcze nie zdarzyła się osoba, która przez 24h przeprowadzała na mój temat i moich podpisów śledztwa.
  13. Może naprawdę skończy już Pan tą bezsensowną dyskusję. Nie zwróciłem uwagi na to, że nie ma podpisu pod moimi wypowiedziami, a jak już Pan zdążył zauważyć nie kryję się z nazwą firmy, którą reprezentuje. Żadnego forumowicza także nie uważam za ciemnogród i nie daję powodu aby ktokolwiek mógł mieć takie odczucia.
  14. Panie Tomku dziękuje za odrobinę wsparcia. A co do reszty Panów może czas zakończyć dyskusję na temat mojego podpisu bo to forum raczej nie do takich celów służy i czuję się przez Panów "osaczony". Wasze odczucia wasza sprawa. Nie zamierzam się tu wszystkim tłumaczyć. I specjalnie dla Panów Pozdrowienia Adam Sztabach eRzecznik firmy Knauf Insulation PS. mam nadzieję, że Panów uszczęśliwiłem.
  15. Tak dla jasności od początku w moim podpisie widnieje eRzecznik Panie mhtyl. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...