Skocz do zawartości

divers.3

Uczestnik
  • Posty

    12
  • Dołączył

  • Ostatnio

divers.3's Achievements

Początkujący

Początkujący (1/4)

0

Reputacja

  1. Różne są gusta i guściki. Jedni wolą jasne meble w kolorze olchy czy buka inni ciemniejsze w kolorze śliwy, orzecha, mahoniowe. To zależy też od mebla, od tego z czego jest wykonany, nie wszystkie ciemne meble tak bardzo się kurzą. Mnie osobiści najbardziej podoba się zestawienie ciemnego brązu jak wenge z jaśniejszą śliwką czy orzechem.
  2. czyli narożnik chociaż nowoczesny, ale o prostej linii to nie wyjdzie długo z mody wiadomo że taki mebel to zakup na jakiś dłuży czas, nie może on nam się szybko znudzić. to przecież nie torebka damska widzę że, kolor nie wszystkim odpowiada, ale to rzecz gustu. firma Caya Design ma do zaproponowania podobne narożniki jeszcze w innych kolorach jak np. we fiolecie.
  3. widze sporo wpisow nt. tego bialego, pikowanego okazu - znaczy to ze sporo przejsc obok niego obojetnie jak to sie mowi - albo sie go kocha, albo nienawidzi
  4. dla poszukujących narzut na łóżko - wystartował konkurs: http://www.puellanova.pl/1696,0,-Konkurs-8...ty-Vinotti.html
  5. co sadzicie o nowoczesnych narożnikach, wyrazista barwa, prosta linia itp. wyjdzie to z mody za jakiś czas czy raczej nie ? przyklad: Caya Design
  6. salony Vinotti Furniture organizują konkursy, w których do wygrania są dodatki do mebli. Dla zainteresowanych: konkurs_dekoracje_Vinotti_1 konkurs_dekoracje_Vinotti_2
  7. ja kupowalem meble do sypialni w salonie vinotti. sa dobrej jakosci i b. klimatyczne. cena do zaakceptowania
  8. Czy ktoś może podzielić się swoimi doświadczeniami ? Planuję zakup atlasu, ławeczki itp.
  9. ja obstawiam nr 3 - ze względu na to, że w tym projekcie najlepiej prezentuje się wanna, jakby nie było najistotniejszy element łazienki
×
×
  • Utwórz nowe...