Skocz do zawartości

caban

Uczestnik
  • Posty

    14
  • Dołączył

  • Ostatnio

caban's Achievements

Początkujący

Początkujący (1/4)

0

Reputacja

  1. Jedyna opcja by uchronić budowę przed kradzieżą to pilnować samemu z dubeltówką w ręku i noktowizorem na głowie Mojemu kumplowi włamali się do 3 kontenerów i ukradli sporo sprzętu i pomimo, a ochroniarz nawet nie zauważył. Jak ktoś chce ukraść to ukradnie...
  2. Ja też jestem za tymi modelami zamkniętymi, bo jeśli mają być na zewnątrz to nie wyobrażam sobie bez przykrycia. Jak napada deszcze i będziesz przenosić worek z butelkami przed posesję by panowie załadowali do samochodu to gwarantowany wzrost masy worka + duża szansa oblania się Po za tym są ładniejsze. Ta budka wygląda jak nie z tej bajki (jak domek dla krasnoludków w czapeczkach w 4 kolorach )
  3. @arrowek kamień dekoracyjny zabiera przestrzeń, a pokój nie jest zbyt dużych rozmiarów. Wg mnie trzeba pomanewrować z kolorem + jakieś naklejki, napisy itp to jest teraz modne i dzieciaki lubią, a do tego dorzucić jakieś fajne rolety dzień i noc i będzie ładnie się komponować.
  4. Szara łazienka to jakaś porażka, ja wolę wprowadzać kolory. Szara łazienka jest zimna... a przecież tam się relaksujemy i wygrzewamy, a nawet zgrzewamy
  5. Mnie też się podoba ale taka ściana pasuje do domu gdzie większość elementów czyli mebli i innych rzeczy jest stylizowana na minioną epokę, bo z nowoczesnymi rozwiązaniami ja tego nie widzę.
  6. Tylko takie kamienie dekoracyjne polecam stosować do przestronnych pokoi lub miejsc, bo ostatnio widziałem u jednej osoby w bloku w pokoju miał coś takiego http://mkostka.pl/okladzina_z_kamienia_szt..._/Romalit_.html i wg mnie zabrało to dużo przestrzeni tzn tak się wydaje jakby pokój się zmniejszył. Ale ogólnie efekt takich dodatków jest super ! mnie się podoba.
  7. Dokładnie teraz zewnętrzne rolety to już zupełnie inny wygląd niż te z przed kilku lat. Wystarczy dobrać ładny kolor i nada całości wdzięku i dodatkowo bezpieczeństwa.
  8. Ja proponuje połączenie rolet bez wzoru i firan jak dobrze dobierzesz to całość będzie ładnie się komponowało. Montuje mnóstwo rolet i często widziałem same rolety w oknie ale czegoś tam brakuje właśnie firan. No chyba że ktoś ma tak ładnie zaprojektowany dom że same rolety to już wystarczający dodatek. Można jeszcze zastosować rolety rzymskie z ładnym materiałem i wykończeniami co może nam zastąpić i rolety i firanki.
  9. Teraz jest dość duży wybór rolet czy żaluzji ale ja proponuje plisy. Plisy to doskonałe rozwiązanie do mieszkań parterowych gdzie chcemy zasłonić sobie jakąś część okna. Dzięki temu rozwiązaniu mamy możliwość wszelkiej regulacji zasłoniętej powierzchni co najważniejsze dodają uroku. Można też dodać delikatne firmanki na ładnych karniszach co będzie jeszcze ładniej wyglądało. Ja osobiście mam rolety i firanki + zasłonki (jak rolety rzymskie) ale ze ślicznego materiału dzięki temu mam dowolność w stosowaniu albo rolety + firanki albo zasłonka i firanki albo sama roleta. W drugim pokoju mam plisy z folią aluminiową, dzięki czemu pokój zdecydowanie mneij się nagrzewa. Polecam takie rozwiązanie. W razie pytań priv, a jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam na moją stronę.http://caban-rolety.pl
  10. Ja polecam swoją firmę jeśli ktoś chce dobrać odpowiednie rolety, plisy, żaluzje itp to zapraszam na priv lub poprzez kontakt na stronie http://caban-rolety.pl Firma Caban Baby, ul. Wolborska 28 97-310 Moszczenica tel. kom. 0 501 18 44 15 tel./fax: 044 732 00 88 firmacaban@o2.pl ps. przepraszam że rozwalam wątek ale praca w domu mnie dobija i wolę znaleźć nowe zlecenie na zewnątrz chyba odzwyczaiłem się od porządków domowych albo staje się pracocholikiem ;)
  11. Lepsze od żaluzji i zwykłych rolet są albo rolety dzień i noc lub rolety w kasecie tzw mix. Jednak mają wadę cena jeśli Ci zależy na tańszym rozwiązaniu to niestety to nie jest dobre rozwiązanie, dodatkowo montaż jest inwazyjny czyli trzeba użyć wkrętów. Jeśli jesteś zainteresowany to sprawdzę jakie mam rolety w piwnicy bo mi leżą drewniane bardzo ładne ale czy wymiary będą pasować to muszę sprawdzić, wtedy mogę Ci odsprzedać za male pieniądze bo mi nie są potrzebne i tylko miejsce zabierają.
  12. Wybór rolet jest teraz tak duży, że ciężko się na coś zdecydować. Jeśli nie masz ograniczeń budżetowych to proponuje plisy lub rolety dzień-noc.
  13. Kiedyś wystarczyło nakleić kilka plakatów z jakiegoś czasopisma ale teraz jest dużo możliwości, polecam tapetę lub jakieś wzorki
  14. Ja miałem w poprzednim mieszkaniu pralkę w kuchni ale niestety trudno jest dopasować idealnie, moja trochę wystawała ale sprawowała się znakomicie
×
×
  • Utwórz nowe...