Skocz do zawartości

bertram

Uczestnik
  • Posty

    22
  • Dołączył

  • Ostatnio

bertram's Achievements

Początkujący

Początkujący (1/4)

1

Reputacja

  1. co prawda nie jestem zwolennikiem oświetlenia LED-owego ale w tym wypadku to faktycznie najbardziej optymalne rozwiązanie
  2. okrągłe łóżko to super pomysł, a gdyby do tego jeszcze było wodne tu już po prostu odlot
  3. ciekawe czy mozna juz bardziej obnizyc jakosc? , poza tym prezesi firm budowlanych nie musza przeciez z kazdej inwestycji miec na nowy samochod czy dom, a tak to sie zwykle odbywa
  4. miejsce, miejscem, ale jaka frajda, poza tym ilu od razu by się znalazło kolegów
  5. wszyscy znamy ten przesąd o czarnym kocie przebiegającym drogę i przynoszącym pecha, otóż ja mam w domu czarnego kota i tak sie zastanawiam czasami jak mi przeleci pod nogami czy to tez przynosi pecha?
  6. ninna, jestem w szoku, twoje propozycje sa niesamowite, masz moze wiecej takich albo jakie linki
  7. drzwi przesuwane to bardzo dobre rozwiazanie, oszczednosc miejsca, ale nie tylko, pozwalaja na bardzo ciekawe aranzacje
  8. jakbyś mu nie zapłaciła to by sie pewnie znalazł
  9. Nie wiem czy zwykłą beczke można określać mianem solara, ale na przykład w Indochinach ciężko znaleźć dom bez zbiornika na dachu w którym ogrzewa się woda. Reasumując tak długo jak ta technologia będzie taka droga tak długo do głowy będą nam przychodzić pomysły z umieszczaniem beczek na dachach.
  10. sofa w łazience odjechany ale fajny pomysł, mi się podoba
  11. wszystko zalezy od mocy i jakosci wykonania, na przyklad w Kambodzy powszechnie stosuje sie na ulicach oswietlenie LED zasilane z paneli slonecznych i daja radę
  12. a może takie rozwiązanie, sypialnia z niej przejście do garderoby a z niej dalej do łazienki, oczywiście w łazience musiało by być też inne wejście
  13. Ja lubie miec duzo miejsca i nie moglem znaleźć nic odpowiedniego. Zrobilem wiec sobie biurko sam, tzn kupilem fajną szafkę do tego odpowiedni blat i z jednej strony przymocowalem go do sciany a z drugiej trzyma sie na szafce. Teraz mam prawdziwe lotnisko
  14. Pytanie stare jak świat i odpowiedz chyba tez stara jak świat. Każdy buduje na ile go stać lub wydaje mu się że go stać. Ogólnie można równie dobrze zapytać czy lepiej jeździć starym golfem czy nowym mercedesem. Po prostu niektórzy budują i żyją na pokaz a to raczej nie ma nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem.
×
×
  • Utwórz nowe...