Skocz do zawartości

ankazolsztyna

Uczestnik
  • Posty

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

  • Dni najlepszy

    1

ankazolsztyna last won the day on kwietnia 27 2014

ankazolsztyna had the most liked content!

ankazolsztyna's Achievements

Początkujący

Początkujący (1/4)

1

Reputacja

  1. Marcin ja bym radziła jednak to przemyśleć. Mój ojciec był zwolennikiem takich rozrywek kiedy wykańczał swój dom jakieś 15 lat temu. Wtedy wszyscy chcieli mieć w domach stoły do pingponga, stoły bilardowe albo kosze do koszykówki. Stanęło na tym, że stół był wykorzystany kilka razy i kurzy się na strychu (jakimś cudem go tam wrzucili po rozmontowaniu). Powiem Ci tak - na trzeźwo żaden facet nie będzie gra w pingponga, a po kilku głębszych to się robi bardzie niebezpieczne
  2. Ja powiem tak - mąż się uparł na odśnieżarkę przed rozpoczęciem tej zimy. Ja byłam przeciwna, bo miejsca w garażu zaczyna brakować, a poza tym działka nie jest aż taka ogromna aby odśnieżanie było wielkim problemem. Mąż postawił jednak na swoim i kupił tanią odśnieżarkę (coś koło 500 złotych). Doszłam do wniosku, że jednak jest to prawdziwe zbawienie, a sąsiadki patrzyły z zazdrością jak odśnieżam
  3. Ja mam kabinę kwadratową bez brodzika. Przed remontem miałam z brodzikiem i sprzątanie było dużo bardziej problematyczne (ale też brodzik nie był najwyższego sortu). Próbowałam przekonać męża do kabiny bez brodzika okrągłej, ale jest zbytnim tradycjonalistą i nie ustąpił ...
×
×
  • Utwórz nowe...