Skocz do zawartości

Tomek 1978

Uczestnik
  • Posty

    17
  • Dołączył

  • Ostatnio

Tomek 1978's Achievements

Początkujący

Początkujący (1/4)

0

Reputacja

  1. Kominem fajna rzecz, telewizor - co kto lubi Nie do każdego domu pasuje. A odnośnie grzewczej użyteczności kominka, co sądzicie o płaszczu wodnym, tj. wykorzystaniu kominka do ogrzewania kaloryferów (jeśli dobrze rozumiem). Wprawdzie koszt takiego płaszcza jest spory, ale jeśli w zamian miał bym ciepłe kaloryfery...
  2. Z zabezpieczaniem mebli w łazience jest tak, że zależy jaką dużą masz łazienkę - jak dużą i nie ma obaw, ze się meble zachlapie a na dodatek nie jest non stop wszystko zaparowane, to możesz spokojnie nie zabezpieczać, ale w małej łazience - jest już gorzej . A meble to tylko dodatek do całej łazienki: Kolorowe mieszkanie może pokombinuj z urządzeniem łazienki pod meble?
  3. Nowoczesna kuchnia jest już zwykle zaplanowana przez designera tak żeby wszystko stało na swoim miejscu. Ale jeśli sami budujemy to ten artykuł jest bezcenny, bo o tylu rzeczach się nie wie tak naprawdę - trzeba mieć doświadczenie, albo bazować na cudzym.
  4. Proszę obejrzeć Wirtualną wizytę w tym mieszkaniu kontakt: * Limehouse-Kraków * ul.Wielopole 17 * 31-072 Kraków * Telefony * +48 12 39 54 000 * 784 052 451 * email: biuro@limehouse.pl * www: www.limehouse.pl
  5. Hmmm to Ci mogę co najwyżej polecić Inspirujące wnętrza gdzie możesz pooglądać jak to inni ludzie sobie urządzili. A poza tym powodzenia Drzwi bym chyba nie przenosił, chociaż w sumie?
  6. W salonie prawie wszystko jest dozwolone np: mieszanka styli może bardzo dobrze zrobić takiemu salonowi jaki był prezentowany na wcześniejszych zdjęciach. Generalnie w salonie warto się postarać o trochę rozsądnego szaleństwa
  7. Może zdjęcia: Paryż na ścianie są ładne i fajnie grają przestrzenią, więc może nadały by takiej łazience ciekawego charakteru. A takie duże formaty są drukowane na materiale nie podatnym na działanie wody, więc zawilgocenie nie jest problemem
  8. z deskami można już w tej chwili robić wszystko, skoro można dać drewnianą podłogę w łazience: Drewniana łazienka to chyba można dać też ogrzewanie pod podłogę pewnie trzeba będzie pokombinować z klejeniem drewna. Polecałbym raczej deskowaną podłogę niż panele, bo drewno jest jednak zdecydowanie milsze. Płytki w salonie wyglądały by zdecydowanie dziwacznie, to fakt
  9. skosy nie są takie najgorsze, można je ciekawie zaaranżować, mimo wszystkich mankamentów i oczywistej straty przestrzeni.
  10. no fajne te programy nie powiem dobrze że się nam tak wirtualizuje świat, bo dzięki temu można sobie kuchnię obejrzeć przed jej powstaniem. Ja już swoją dawno urządziłem, ale zabawa niezła
  11. Wiem że już za późno na ewentualne inspiracje ale możesz sobie jeszcze popatrzeć tu: w tym konkursie startuje sporo podobnych do Twojej łazienek, więc wszystko powinno raczej wyjść dobrze Powodzenia!
  12. Podoba mi się Twoja łazienka. Jest spokojna, ciepła, i estetyczna. I o to chodzi! "Dzikie" łazienki też mogą być bardzo fajne, np: (jest na piętrze) ale z takimi trzeba uważać, bo łazienka powinna być miejscem na relax, a jeżeli przeholujesz z ekstrawagancją, to zamiast relaksu możesz się nabawić nerwicy Twoja łazienka jest naprawdę OK i to czy odpowiada gustom przeciętnego Kowalskiego czy nie, naprawdę zostawił bym na boku. Nie wiem kto wchodząc do łazienki zastanawia się co by o tym pomyślał Kowalski...
  13. Moim zdaniem będzie to całkiem ładnie pasowało, a to dla tego że sam ostatnio urządzałem pokój dla dziecka i wiesz co, ściany zrobiłem zielone (tylko ja użyłem zieleni leszczynowej), panele jasne, tylko meblami się różnimy, bo też mam jasne a powiem Ci że się długo zastanawiałem czy to dobry pomysł, czy nie za duże ryzyko, ale się zainspirowałem paroma fotkami... także popatrz sobie, i zrób tą alpejską łąkę pozdrawiam!
  14. Hej, to może pooglądaj sobie jak najwięcej zrealizowanych kuchni, żebyś wiedział co powiedzieć Na przykład tu masz kolorową: www.domoklik.pl/vtour/1147 a tu www.domoklik.pl/contest/type_kuchnia jest w ogóle konkurs na najładniejszą kuchnię, więc już na pewno jakąś ciekawą obejrzysz! Powodzenia, i nie dawaj się przerobić projektantowi, tylko dlatego że on ma wykształcenie architektoniczne, a Ty nie!
  15. Projekt pierwsza klasa! To ciekawe że z drewna da się zrobić jednocześnie coś takiego jak pokazałeś, eleganckiego ekskluzywnego i stonowanego, a da się też zrobić coś takiego (mówię o łazience na górze) gdzie wyglądające na odnawiane, drewniane szafki nadają wnętrzu ciepło i swojskość. A obecne techniki konserwacji pozwalają zupełnie wyeliminować problem gnicia drewna!
×
×
  • Utwórz nowe...