Skocz do zawartości

Tatarek

Uczestnik
  • Posty

    12
  • Dołączył

  • Ostatnio

Tatarek's Achievements

Początkujący

Początkujący (1/4)

0

Reputacja

  1. Ładne to i jest, ale co z tym kurzem?
  2. Też jestem za wełnianymi, choć za wiele ich nie kupiłem, rzadko zachodzi potrzeba ^^. Kusi mnie dywan jedwabny (najlepiej 100%), ale te co mi się naprawdę podobały były w cenie pięciocyfrowej....
  3. Allegro to chyba najlepszy pomysł. Ktoś będzie miał radochę. Jako budka dla ptaków chyba za szybko by się rozleciały - jeszcze byś miał pisklaki na sumieniu.
  4. E tam, będzie dla kolejnych. Może by dopisać jak sobie radzić z rozlaną coca-colą? ^^
  5. Odnośnie palenia, niestety pozostaje nauczyć się palić na zewnątrz, np. na balkonie. U mnie od papierosów po prostu ściany żółkły, a także ładnie było widać jak otwierało się szafkę z pościelą. Od strony drzwiczek pościel była mimo że wcześniej wyprana, była pożółkła. Od przyszłego roku papierosy drożeją, może okazja żeby rzucić palenie?
  6. Mam spore, bo 400 litrowe akwarium, ale duży przewiew powietrza w mieszkaniu i przypuszczam że właśnie ta przewiewność mnie przed grzybkiem ratuje
  7. Można ją potem odsprzedać. Albo "zaoszczędzić" i pozwolić aby Ci wynieśli materiałów za kilka tysięcy. Znajomy budował domek na wsi. Jak wyjechał, ukradli mu bramę wjazdową, a nawet zdemontowali świeżo wstawione okna z parteru. Oczywiście wszystkie materiały wewnątrz domku też "wyparowały"
  8. Ciekawe co by mówili gdyby to im na głowy spadło?
  9. Też mi się marzy przeprowadzka poza miasto. Mam dość tych zapitych dzieciaków wydzierających się o 2 w nocy pod blokiem. Sąsiadów robiących ze swoich ścian ser szwajcarski wiertarkami o 8 rano i psów minujących każdy możliwy chodnik. Mógł bym jeszcze sporo wymienić, ale poco... zapewne wiecie o czym pisze.
  10. Też mnie ciekawi skąd te dane. Przydał by się test odkurzaczy z "przebiegiem" np. 1000 godzin
×
×
  • Utwórz nowe...