|
JUŻ JEST NOWE WYDANIE: MAJ 2012
Tu poczytasz i kupisz majowy numer:
![]() ![]() |
|
28.09.2010, 12:07
Post
#1
|
||
Ostoja forum![]() Grupa: Uczestnik Płeć: Mężczyzna Postów: 4 794 Dołączył: 26.10.2009 Skąd: Na wznak Pomógł: 178 razy |
Mam dość rolet pokojowych z mechanizmem łańcuszkowym,chciałbym zamontować sobie roletę okienną posiadającą mechanizm sprężynowy bez łańcuszka .
Regulacja rolety polega na pociągnięciu jej w dół na jakąś wysokość ,roleta blokuje się sama w tym położeniu w jakim ją pozostawiamy ,żeby ją podnieść wystarczy drugi raz delikatnie pociągnąć ją w dól wtedy roleta samoczynnie zaczyna się zwijać . Jak to jest w praktyce ? Czy ma ktoś z was takie rolety? Jak się sprawuje mechanizm i ile wytrzymuje taki mechanizm do regulacji rolety ? -------------------- Talem habebis fructum, qualis fuerit labor !
|
|
|
Pomocna porada
0
|
||
28.09.2010, 22:21
Post
#2
|
||
|
Początkujący Grupa: Uczestnik Postów: 16 Dołączył: 15.07.2010 |
No ta, te mechanizmy lancuszkowe sa takie beznajdziejne ze szok..pomijajac fakt, ze sie skrecaja to sa niewygodne, czest sie psuje sam mechanizm i w ogole to nie wyglada najalepiej.
Co do rolet sprezynowych to bardzo je polecam. Sa bardzo solidne, trwale, estetyzcnie wygladaja i w ogole. Ma je polowa mojej rodziny -- Interesują cię domy Bielsko? Nie wiesz na co się zdecydować? Nasi agenci z pewnością ci pomogą! |
|
|
Pomocna porada
0
|
||
![]() ![]() |
|
Wersja Lo-Fi | Aktualny czas: 22.05.2012, 13:21 |