Skocz do zawartości

Przemek_89

Uczestnik
  • Posty

    18
  • Dołączył

  • Ostatnio

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

Przemek_89's Achievements

Początkujący

Początkujący (1/4)

0

Reputacja

  1. no to wychodzi Ci normalnie, ale trzeba wziac pod uwage, że w mieszkaniu koszty tez moga tyle wyniesc, ale masz jakies 3 razy mniej metrów wiec sie oplaca mieszkac w domku Robi sie teraz domy pasywne, energooszczedne sciany, okna, ogrzewanie ścienne i takie bajery, WascoVilla stawia takie domy pasywne, domy drewniane, mysle o czyms na przyszly rok
  2. niektore wygladaja naprawde fajnie podoba mi sie dobra irganizacja niektorych firm staraja sie to zrobic jak najszybciej, profeska Jak np WascoVilla u sasiada stawiali dom w bardzo krotkim czasie, caly dom pasywny w przyszlym roku sam sie do tego przymierzam
  3. DENDROFARMA Szkółka Pojemnikowa Ozdobnych Roślin Drzewiastych Szadek P. Kałuzińscy. Czy ktoś kupował kiedyś coś w tej szkółce? Wygląda dość okazale 13 ha terenu, duży wybór Czy można kupować odmiany chronione np. Cyprysik nutkajski Gloria Polonica albo Świerk Biały Dendrofarma Gold? Jak to wygląda od strony prawnej? Jakie macie opinie o tek szkółce?
  4. chyba w bibliotece nie znajdziesz ja znalazłem tylko przez neta ale spróbuj
  5. no w sumie Tajemnica Bransoletki jest pokroju Greya, są podobne;p
  6. słyszałem kiepskie opinie o UPS czy UPC nie wiem że kiepska macie jakies doswiadczenia z tą firmą?
  7. A zna ktoś autorkę Margo Seila? Książka"Tajemnica Bransoletki" całkiem świeża w grudniu dopiero wyszła
  8. książka na przykład:) "Tajemnica Bransoletki" Margo Seila. ale teraz to chyba bardziej dla kobiety na Walentynki;p
  9. tak, najlepiej jak masz taki ogródek z tyłu domu z oknami na duży ogród, latem może być w sumie cały czas otwarty na szerokość, najlepiej żeby była taka mozliwosc zeby te drzwi byly szerokie mniej wiecej chociaz 2 metry. wtedy masz przestrzeń w domu:)
  10. No właśnie jak na przykład ogród zimowy jest umieszczony od frontu domu to może wyglądać jak dobudówka albo jakiś kurnik czy buda dla psa;p fajnie zrobić od tyłu jak się ma duży ogród albo jak dom jest nietypowy, nie kwadratowy wtedy dobrze się to razem skomponnuje
  11. Tak, taki ogród działa jak powiedzmy przedpokój, sień, wiatrołap może coś w tym stylu zimom bardzo dobra rzecz nawet nie do siedzenia ale do grzania pomieszczenia przelegającego. Chroni też od silnych wiatrów jak np ktoś ma nieszczelne okna czuć to bardzo w środku, pierwszy uderzenie wiatru idziee w ogród zimowy, no i ciszej jest.
  12. Nie nie to sa koszty początkowe na instalacje Split na jedno pomieszczenie multi split na kilka pomieszczeń
  13. kocioł gazowy ok 800zł piecyk gazowy ok 150zł równiez mogę w czymś pomóc
  14. No czasem trzeba dogrzewać. ale wystarczy że otworzysz drzwi do salonu i Ci wleci ciepłe powietrze, te ogrody nie są duże, nie potrzebują nie wiadomo jakiego dodatkowego grzania. Ogrody zimowe służą głównie do tego że jak chcesz zjeść sobie obiad na dworze a nie możesz to idziesz do ogrodu zimowego;p Taki trochę luksus bo latem np sobie nie posiedzisz chyba że wieczorna kolacja żeby sobie gwiazdy pooglądać;p. Najgorzej tak psa zamknąć bo bedzie całą noc szczekał
×
×
  • Utwórz nowe...