Skocz do zawartości

Mirmo

Uczestnik
  • Posty

    10
  • Dołączył

  • Ostatnio

Mirmo's Achievements

Początkujący

Początkujący (1/4)

0

Reputacja

  1. Artykuł dosyć ciekawy,mówi też o tym na co należy zwracać uwagę podczas wyboru drzwi antywłamaniowych oraz czego należy unikać. Zgadzam się też,że często nasz wybór podyktowany jest ceną i każdy ma na ten cel określony budżet.
  2. Za 1 tyś zł poszukaj w dobrych i sprawdzonych sklepach internetowych. Tam masz zdecydowanie największy wybór. Jako firma również zajmujemy się drzwiami zewnętrznymi,wiec zapraszam.
  3. Jeżeli tak kształtują sie ceny,to faktycznie podejrzanie tanio.. Dobrze że piszecie o tym na forum. Jeżeli ktoś jeszcze ma jakieś opinie na ten temat,niech śmiało wyrazi swoje zdanie.
  4. Myślę ze opinie na temat firmy będą podzielone i jest to całkowicie naturalne. Ilu ludzi oraz użytkowników drzwi,tyle opinii. Osobiście nie miałem z nimi styczności,ale wiem że nie należą do najtańszych.
  5. Mirmo

    Drzwi

    Ja mam identyczne zdanie jak w powyższych postach. stawiam na drewniane drzwi,może to przyzwyczajenie,ale tak w sumie to nigdy mnie nie zawiodły,a co do metalowych to jakoś nie mam do nich zaufania. No i pozostaje jeszcze kwestia samej ceny.
  6. Dokładnie tak jak w powyższych postach. Należy spróbować z mocowaniem zamka oraz zaczepu,sprawdzic jak to wygląda. Daj znać czy ostatecznie udało się poradzić z ta sytuacją.
  7. Ja także jestem zwolennikiem tego mocniejszego wypełnienia,wtedy drzwi nabierają solidności i wytrzymują przez lata. Wygląd stawiam absolutnie na drugiem miejscu,chociaż też ma przecież jakieś znaczenie podczas wyboru. No i to najważniejsze,czyli sama cena drzwi.
  8. Zawsze jeżeli chcemy aby coś było zrobione naprawdę porządnie,powinniśmy wezwać do tego profesjonalna firmę,fachowca. Wtedy mamy większą pewność,że będzie to dobrze wyglądało. Nigdy tak do końca nie ufałem wszystkim "złotym rączkom" i chyba słusznie.
  9. W kwestii drzwi wejściowych to moim zdaniem tylko otwierane na zewnątrz,nie ma innej opcji co wynika z samych przepisów prawa budowlanego. Poza tym montaż jest dużo łatwiejszy,miałem z nim do czynienia wiec wiem co pisze. Ale to tylko moje zdanie w tej kwestii.
  10. Witam na forum. jako że na co dzień zajmuje się drzwiami zewnętrznymi,wiec będę mógł coś powiedzieć w temacie. Myślę że w większości przypadków cena,wyznacza tutaj jakość. Można kupić drzwi za 1 tyś zł,a można kupić i za 6 tyś. wszystko jest kwestią tego czego potrzebujemy,wyglądu oraz solidności.
×
×
  • Utwórz nowe...