Skocz do zawartości

Jakubs

Uczestnik
  • Posty

    4
  • Dołączył

  • Ostatnio

Jakubs's Achievements

Początkujący

Początkujący (1/4)

0

Reputacja

  1. Projekt kupiony. Niedługo ruszamy z budową naszego wymorzonego miejsca na ziemi. Rozważamy opcje zamontowania odkurzacza centralnego. Przyznam jednak, że mam nie mała zagwozdkę. Czytam, pytam i porównuje. Tradycyjne odkurzacze nie są drogie i zajmują mało miejsca. Centralny nieco szokuje ceną i zastanawia mnie ta długa rura. Czy to praktyczne rozwiązanie? Nie przeszkadza? Nie plącze się podczas odkurzania?
  2. Ale ten garaż masz tak bezpośrednio przy domu, czy w wolnostojącym budynku, nie wiem np. warsztacie? Mnie się wydaje, że dobry odkurzacz powinien dać sobie radę z niższą temperaturą. Budynek ocieplony?
  3. Ja się kiedyś nabijałem z tego Rainbowa, myślałem, że to jest właśnie działanie promocyjne i celowo takie posty zachwalające, aż mi kumpel nie powiedział, że mają taki model od chyba dziesięciu lat i dalej się dobrze spisuje, że aż gwoździe z podłogi wyciąga. A co do mnie, to się ostatnio zastanawiam nad kupnem Philipsa Triathlona, ale najpierw muszę się zastanowić czy rzeczywiście odkurzacz piorący jest mi potrzebny.
  4. Siemka Wam , Chcę kupić naprawdę dobry odkurzacz, odkurzacz bezworkowy chyba sobie daruję, bo mam już za sobą kilka modeli i nie szczególnie śpieszy mi się do kolejnego nieudanego zakupu. Chciałem się więc Was zapytać, jaki odkurzacz byście mi polecali? Chciałabym na worek, ale z kolei wybor jest taki, że głowa mała. Znacie może jakieś sprawdzona odkurzacze, tak do 500zł, godne polecenia?
×
×
  • Utwórz nowe...