Skocz do zawartości

Grzegorz70

Uczestnik
  • Posty

    4
  • Dołączył

  • Ostatnio

Grzegorz70's Achievements

Początkujący

Początkujący (1/4)

0

Reputacja

  1. Mam zrobioną hydroizolacje z Emulbitu Eko na fundamentach, z tego co pamiętam - podkładowy, nawierzchniowy i na to styropian przyklejony na Styrklej. Mój wykonawca, a znamy się od lat wypróbował już Emulbit na niejednej budowie i sobie bardzo chwali.
  2. Czarne płytki w łazience to koszmar! W jednej łazience mam czarne płytki na podłodze, a na ścianach czarne z "pobłyskiem" zieleni. Każdy prysznic i umycie rąk wiąże się z przejechaniem całej łazienki mopem:( Ślady i tak zostają. Doszło do tego, że cała rodzina ustawia się rano w kolejce do drugiej łazienki - nikomu nie chcę się sprzątać
  3. Jeśli ma się sprawdzonego wykonawce, takiego który ktoś polecił z doświadczenia to można pokusić się na ekipę z materiałem. Ze swojego doświadczenia wiem jednak, że lepiej wszystko kupować samemu. Szczególnie jeśli nie ma się czasu przyjeżdżać na budowę - ekipa może użyć materiałów gorszej jakości o czym dowiesz się dopiero później. Ceny materiałów zawsze można negocjować u dostawców.
  4. A jak wygląda sprawa w przypadku sierści psa? Czy odkurzacz centralny sprawdza się w takim przypadku? Znajomi zastanawiali się nad odkurzaczem centralnym. Mają dwa psy długowłose i zwykłe odkurzacze, nawet te najlepszych firm nie wytrzymują długo. Przy takim zwierzyńcu odkurzać trzeba częściej, a wiadomo każdy sprzęt psuję się po nadmiernej eksploatacji, a sierść zapycha wszystkie filtry.
×
×
  • Utwórz nowe...