Skocz do zawartości

ELEKTROBRAM ŁÓDŹ

Uczestnik
  • Posty

    73
  • Dołączył

  • Ostatnio

ELEKTROBRAM ŁÓDŹ's Achievements

Początkujący

Początkujący (1/4)

0

Reputacja

  1. WITAM to rzecz gustu i sprawa grubości portfela różnice cenowe są i to poważne od 600-6000 zł za zestaw video Najwazniejszą rzeczą sa przewody najlepiej jak sa ziemne z zapasem wolnych żył. Równiez przewód koncentryczny raczej powinien znależć się w instalacji videodomofonowej napewno nie zaszkodzi
  2. 4,5 m i 600kg to nie możliwy ciężar z czego ma być ta brama wykonana można zobaczyć projekt ? do bram przesuwnych stosuje się motoreduktory natomiast tłoki hudrauliczne są stosowane do bram skrzydłowych.
  3. WITAM rozwierne do garażu z automatyką sa automaty ale odradzam takie rozwiązania .chyba że napęd podziemny .
  4. WITAM Anty nie jestem w końcu to montuję .Każdemu klientowi mówię że napęd to niebezpieczna maszyna i trzeba uwarzać !!! A zostawiłbyś dzieciaka sam na sam z bramą bo ja nie .Uważasz że nie mam racji to napisz to wielkimi literami i kończymy temat który moim zdaniem został juz wyczerpany.
  5. WITAM jaka anty reklama panie szanowny. w każdej instrukcji dla urzytkownika bramy jest napisane ostrzeżenie !!! Chyba mogę cos dodać od siebie jako osoba która cos tam wie na temat bram 10 fotokomórek zainstaluję i brama nie bedzie bezpieczna !!! sa miejsca gdzie dziecko wciśnie paluszek i problem gotowy.Standardowo z oszczędności wiekszość ludzi zadowala jedna linia foto.
  6. WITAM WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU
  7. witam oczywiscie musi to byc siłownik do 5m skrzydła !! o krótszych nie ma mowy. i zgadza się może byc cos od beninca,came,faac,nice.Bardziej jednak proponuje wybrać profesjonalną firme do montażu .Wiele lat napedy działaja jak są profesjonalnie zainstalowane tu sprzet schodzi na drugi plan.Orginalny zestaw 100% racji.Popieram.
  8. WITAM dwie poziome poprzeczki to jak sie domyslam płaskowniczek 20x4 czy profil 20x20x2 ? nie chcę tu wystawiac opini na wyrost ale nie odważył bym sie na mocowanie siłownika w tych miejscach .Napewno znajdzie się monter który to zrobi.Skrzydło bramy 3,5 m musi być odpowiednio dociskane szczególnie przy sporych wiatrach gdzie mimo braku pełnego wypelnienia będzie stawiać opór równierz.Podejrzewam że wstawi ktos tam blache kwadrat i połaczy dwie poprzeczki ze sobą.
  9. witam to jest jednoskrzydłowa tak? brama jest schludnie wykonana ale jest mały problem ślusarz nie przewidział poprzeczki poziomej do zainstalowania napedu.Napędu na dole montować nie polecam z doświadczenia wiem że to głupota nie raz się o tym przekonałem.jak jest to jedno skrzydło to polecam came ati do 5m i elektrozaczep (MUSOWO)przydała by się centralka ze spowalnianiem żeby uniknąć trzaskania przy zamykaniu.Odboje gumowe przy otwieraniu żeby nie rozwalic klinkieru.Dwie linie foto jak jest fundusz to polecam jak nie to min jedna linia foto. pytanie : fundament jest pod całą bramą czy tylko pod słupy?
  10. WITAM proponuje spisać umowe po zaakceptowaniu napedu i uzgodnic z instalatorem przeglady gwarancyjne i po gwarancyjne.
  11. WITAM waga bramy to nie wszystko i tego zazwyczaj w instrukcjach nie piszą liczy sie moment jaki będzie potrzebny do wprawienia bramy w ruch a na problemy ze startem ma wpływ wiele czynników z regóły to jakosć wykonania bram i prowadnic rozstaw wózków.Napęd zawsze dobieram u klienta , inaczej nie podejmuje sie doboru napedu nigdy nie wiadomo jaka niespodzianka czeka na montera.Dlatego tez nie polecam zakópów online.
  12. WITAM Nie rozumiem jak oficjalnie może byc sprzedawany włoski produkt z polską elektroniką i nie ma takiej firmy jak ONDA.W takiej kombinacji nie wiadomo kto daje gwarancje i na jakiej podstawie.to raczej jakas pomyłka albo wyjątek .
  13. WITAM Jak ma pan odsnieżarke na pilota to tak a powaznie w zimie nie odsniezana brama automatycznie oznacza powrót do otwierania ręcznego bramy.Nie ma napędu który jest w stanie przesunąć bramę ośnieżona i oblodzoną.Mam nadzieje że zgadzamy sie w tej sprawie tak jak w ustabilizowanych cenach automatyki bramowej beninca,came,faac,nice.
  14. WITAM Po pierwsz nie ma napedów które sie nie psują i to trzeba sobie zapamietać Po drugie nie zawsze zima brama sama sie otwiera bezproblemowo szczególnie przy duzych opadach sniegu i mrozach występują problemy. Po trzecie ceny napędów się zrównały i wszystkie marki na rynku walcza o klienta .
  15. witam trzeba dobrac odpowiednią centralke i wystarczy nam opcji na każdy pomysł. alarm cichy i głośny,powiadomienie do ochrony i właściciela.Plus zabezpieczenia mechaniczne ,proste i skuteczne tak wykonane aby nikt tego nie zauważył.
×
×
  • Utwórz nowe...