Skocz do zawartości

DomWojewoda

Uczestnik
  • Posty

    33
  • Dołączył

  • Ostatnio

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

DomWojewoda's Achievements

Początkujący

Początkujący (1/4)

3

Reputacja

  1. Chce zrobić taras ale nie wiem jaką powierzchnię to tego przeznaczyć, jakie podłoże i jaką chemię budowlaną i jakie płytki wybrać. Proszę o pomoc.
  2. Cieplejsze dni kuszą aby rozpocząć taras. Chce go zrobić sam. Nalożyć płytki. Proszę o rady i wskazówki w tym temacie.
  3. Ja się też zastanawiam nad okapem. Chodzi o to, że z jednej strony chodzi o czystość, pochłanianie brzydkich zapachów, ale z drugiej strony moja żona nie chce bo okap kominowy ( a taki bierzemy pod uwagę) ma tą "nieelegancką" rurę do sufitu. I jak tu znalezc kompromis?
  4. Uważam, że nie warto poświęcać czas na malowanie jednego pomieszczenia w kilku kolorach. Tracisz dużo czasu przy tym niestety. Trzeba wziąć pod uwagę, że zanim pomalujesz kolejną warstwę to najpierw wcześniejsza musi wyschnąć i tak z następnym kolorem. W zasadzie jak masz 3 kolory to robota się potroi. Ja malowałem dekoralem. Wybraliśmy kolory ciepłe. Ładnie wyszło, ale wiem co mówię o tych kolorach i podwójnej robocie, bo w jednym pokoju mamy 2 kolory. Niepotrzebnie. Zgadzam się. Teraz to dziecko wysyła się do psychologa i alergologa. Świat zwariował. Jak dziecko jest ruchliwe i ciekawe świata to mówią, że nadpobudliwe, a jak ma katar to od razu na testy wysyłają i faszerują sterydami.
  5. W ten weekend czas na malowanie. Dekoral pójdzie w ruch. Farby wybrane. Pastelowy groszkowy, eukaliptus, pachnąca magnolia... brzmią pachnąco
  6. Dziękuję za rady! Teraz będę zabierał się za malowanie. Farby wybiorę chyba dekoral jak polecaliście, potem pora na kładzenie płytek. Klej wybiorę z firmy Euro-Mix podobnie jak gładź. Jakieś rady?
  7. bardzo katalogowe wnętrza. jakie farby polecacie? jestem po kładzeniu gładzi Euro-Mix. Jestem zadowolony i chcę kupić farbę, która dobrze kryje. Nie chcę zepsuć mojej pracy
  8. Nie warto oszczędzać na materiałach, bo zawsze zapłacić jak za dwie sztuki. Ja za kładzenie gładzi zabrałem się samodzielnie. Bywały chwile zwątpienia bo to nie jest łatwe zadanie ale dałem radę. Póki co efekt super. Nie znałem wcześniej się na chemii budowlanej ale radzono mi wybrać EURO-MIX. Kupiłem gładź tej firmy i byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Rzeczywiście śnieżnobiała tak jak zapewnia producent, ale w zasadzie nie to było dla mnie najistotniejsze tylko sam efekt prac. Po nałożeniu gładzi uzyskałem bardzo gładkie podłoże! Początkowo miałem problem z nakładaniem materiału na pacę i potem na ścianę, ale szybko zaskoczyłem o co chodzi i praca przyniosła efekty. Teraz ściana jest idealna by położyć na niej farbę. Chciałem jeszcze zauważyć, nie wiem czy przy wszystkich gładziach tak jest, ale przy tej z EURO-MIX wyrównuje dokładnie wszystkie mankamenty ściany jakieś drobne ubytki. Jestem bardzo zadowolony. Wkrótce malowanie i zobaczę czy nadal będzie dobrze. Jakiej firmy farby polecacie?
  9. Tak jak zapowiadałem za kładzenie gładzi zabrałem się samodzielnie. Bywały chwile zwątpienia bo to nie jest łatwe zadanie ale dałem radę. Póki co efekt super. Nie znałem wcześniej się na chemii budowlanej ale radzono mi wybrać EURO-MIX. Kupiłem gładź tej firmy i byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Rzeczywiście śnieżnobiała tak jak zapewnia producent, ale w zasadzie nie to było dla mnie najistotniejsze tylko sam efekt prac. Po nałożeniu gładzi uzyskałem bardzo gładkie podłoże! Początkowo miałem problem z nakładaniem materiału na pacę i potem na ścianę, ale szybko zaskoczyłem o co chodzi i praca przyniosła efekty. Teraz ściana jest idealna by położyć na niej farbę. Chciałem jeszcze zauważyć, nie wiem czy przy wszystkich gładziach tak jest, ale przy tej z EURO-MIX wyrównuje dokładnie wszystkie mankamenty ściany jakieś drobne ubytki. Jestem bardzo zadowolony. Wkrótce malowanie i zobaczę czy nadal będzie dobrze. Jakiej firmy farby polecacie?
  10. Dziękuję za życzenie powodzenia - przydało się. Później opiszę jak mi poszło. Bo jest co
  11. Jestem ryzykantem całe życie, wierze w swoje ukryte talenty i dlatego kładzeniem gładzi zajmę się sam ze szwagrem:) kupiłem już gładź. Postawiłem na to co polecano mi. Gładź Euro-Mix. Wkrótce dam znać czy warto było Pozdrawiam i dzięki za pomoc!
  12. to nie sztuka wybudować dom, sztuka to go wybudować i się nie rozwieść
  13. ale jak są w środku to ani łapka ani kot nie pomoże to oczywiste co to jest multipor? i na czym polega obłożenie??
  14. Tak, właśnie taki. Murowany z wew. KG Ale pewnie z samych KG działowe też mają taki sam problem.
×
×
  • Utwórz nowe...