Skocz do zawartości

Aquaroom

Uczestnik
  • Posty

    9
  • Dołączył

  • Ostatnio

Aquaroom's Achievements

Początkujący

Początkujący (1/4)

0

Reputacja

  1. Bardzo podobają mi się koty maine coony. Marze o takim i za niedługo planuję sobie kupić Nie będę go sterylizować, ponieważ może kiedyś zrobię sobie małe kotki
  2. Mój kot w domu bardzo często patrzy się na telewizor. Jak jest tam jakiś ptak to próbuje go złapać na ekranie. Bardzo podoba mi się to zachowanie Pies też śledzi na ekranie, to co się dzieje.
  3. Ja mam dwie papugi nimfy, kota (dachowca) i psa - owczarka niemieckiego.
  4. Tak jak poprzednicy stwierdzam, że cena zaproponowana przez robotników jest za wysoka. Poszukaj innej firmy i sprawdź tam ceny. Za całość by powinno być około 28 tys. Tak jak poprzednicy stwierdzam, że cena zaproponowana przez robotników jest za wysoka. Poszukaj innej firmy i sprawdź tam ceny. Za całość by powinno być około 28 tys.
  5. Według mnie lepsze są drzwi drewniane, ponieważ lepiej zatrzymują ciepło. Należy wybrać takie z bardzo dobrego gatunku drewna i z renomowanej firmy. Według mnie lepsze są drzwi drewniane, ponieważ lepiej zatrzymują ciepło. Należy wybrać takie z bardzo dobrego gatunku drewna i z renomowanej firmy.
  6. Ja drugi dom buduje dla dzieci, żeby miały gdzie mieszkać, bo nieruchomości są teraz bardzo drogie i młodych ludzi na nie nie stać. Uwazam też to za dobrą inwestycję kapitału. Zawsze będę mogła sprzedać.
  7. Bardzo podoba mi się ten dom, przedstawiony w tym artykule. Bardzo duży, przestronny,ma wielki ogród, piękną łazienke. Chętnie bym w takim pomieszkala.
  8. Mnie tam piękny trawnik nie fascynuje. Wole mieć zwyczajnie ładny, czyli kosić kilka razy w miesiącu i to mi wystarczy. Wiecej czasu nie będę tracił na to.
  9. Bardzo fajny artykuł. Ja tez studiuję obecnie w Krakowie, w mieście, mieszkam w mieszkaniu i nie umie w nim wytrzymać. Marze bardzo o posiadaniu swojego domu. Na pewno po studiach nie zostaną w mieszkaniu
×
×
  • Utwórz nowe...